Decyzją Rady Nadzorczej, do zarządu MediSensonic SA, polskiej firmy zajmującej się opracowywaniem innowacyjnych urządzeń diagnostycznych, został powołany Marcin Malinowski, który będzie pełnił funkcję Vice Prezesa Zarządu odpowiedzialnego za segment biznesu i kontaktu z partnerami.

Marcin Malinowski to globalny biznes developer posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie rozwoju biznesu, sprzedaży i marketingu. Wyspecjalizowany w partnerstwach o charakterze strategicznym i sprzedaży produktu do globalnych, wiodących graczy na swoich rynkach. Doświadczenia zdobywał w międzynarodowych korporacjach technologicznych i mediowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że Marcin Malinowski dołączył do naszego zespołu zarządzającego. Jego wiedza i doświadczenie w biznesie są dla nas bezcenne w dalszym rozwoju MediSensonic i realizacji naszych planów komercjalizacji produktów. – powiedział Robert Gromada, Prezes Zarządu MediSensonic.

Marcin Malinowski w ostatniej dekadzie zarządzał działaniami partnerskimi firmy Google z największymi podmiotami mediowymi i internetowymi w krajach Europy Środkowej. Jego działania skupiały się na zarządzaniu biznesem, monetyzacji, adaptacji nowoczesnych technologii i modeli biznesowych oraz zarządzaniu wartością danych.

Wcześniejsze doświadczenia Marcin Malinowski zdobywał w Grupie Onet, gdzie jako członek zarządu operacyjnego koncentrował swoje działania na profesjonalizacji biznesu, wprowadzaniu niekonwencjonalnych modeli biznesowych, uruchamianiu nowych produktów oraz akwizycji i integracji spółek konkurencyjnych lub komplementarnych. Po sprzedaży biznesu do Ringier Axel Springer dołączył do Netia S.A., gdzie jako szef produktu i oferty wprowadził na rynek m.in. innowacyjne produkty multimedialne w branży telekomunikacyjnej takie jak Telewizja Osobista.

Inwestor w start-upy technologiczne z zakresu medycyny, automatyzacji i elektromobilności.

Marcin Malinowski, Vice Prezes Zarządu MediSensonic

W nowej roli w MediSensonic Marcin Malinowski będzie odpowiedzialny za segment komercjalizacji, relacji biznesowych i wsparcie w relacjach inwestorskich oraz pozyskanie partnerów do dalszego rozwoju produktów z portfolio firmy a także za profesjonalizację działania spółki.

Czuję się zaszczycony, mogąc dołączyć do zespołu MediSensonic, aby współtworzyć jej przyszłość. Wierzę, że razem możemy osiągnąć jeszcze więcej, wprowadzając na globalne rynki innowacyjne produkty i rozwiązania, które będą miały realny wpływ na poprawę jakości opieki zdrowotnej. – powiedział Marcin Malinowski.

MediSensonic jest wiodącą spółką z branży MedTech, specjalizującą się w tworzeniu przełomowych urządzeń diagnostycznych klasy szpitalnej. Firma cieszy się uznaniem inwestorów z uwagi na jej nowoczesny i dalekowzrocznych charakter produktów i działań.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments