W post pandemicznej erze cyfrowej utrzymywanie osobistych kontaktów jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Właśnie dlatego Uber zaprojektował nowe funkcje, które nie tylko umożliwią łączenie ludzi w prawdziwym świecie, ale także będą korzystne cenowo. Należą do nich: Uber Shuttle, Uber Caregiver, rezerwacja UberX Share z wyprzedzeniem czy Uber One dla studentów. Ich prezentacji zostało poświęcone tegoroczne wydarzenie GO-GET 2024, które odbyło się 15 czerwca br. w Nowym Jorku.

Bycie razem jest lepsze dla zdrowia i portfela. Dlatego globalna platforma Uber chce ułatwić ludziom spotykanie oraz cieszenie się wspólnymi doświadczeniami przy jednoczesnym oszczędzaniu pieniędzy – niezależnie od tego czy chodzi o wspólne wyjście na koncert, zamawianie jedzenia na spotkania w plenerze czy opiekę nad bliskimi.

Oto przegląd nowych funkcji, które Uber zaprezentował podczas wydarzenia GO-GET 2024. Na ten moment są one dostępne na rynku amerykańskim, a ich dostępność stopniowo będzie rozszerzana na kolejne kraje.

W grupie raźniej – Uber Shuttle

Pozwala zarezerwować miejsce w busie, który porusza się po stałej trasie, by dogodnie i w korzystnej cenie dojeżdżać wraz z innymi do pracy, na okoliczne wydarzenia sportowe, koncerty, a także na lotniska. Jako oficjalny partner wybranych obiektów Live Nation (organizatora koncertów), Uber uruchomił ten produkt dla wybranych obiektów w całych Stanach Zjednoczonych. Ponadto firma współpracuje z Hard Rock Stadium w Miami, areną Miami Dolphins czy Crypto.com Grand Prix Miami Formuły 1.

UberX Share z rezerwacją

UberX Share wystartował w Polsce w tym roku, oferując możliwość współdzielenia przejazdu w niższej cenie. Tym samym Polska znalazła się w gronie nielicznych krajów w EMEA, gdzie testowane jest rozwiązanie. Teraz firma wprowadza, na razie w Stanach, funkcjonalność pozwalającą na zaplanowanie wspólnej podróży z wyprzedzeniem. To idealne rozwiązanie np. na dojazdy do pracy – miejsce w UberX Share można zarezerwować z gwarancją ceny, od 10 minut do 30 dni wcześniej. Więcej osób w mniejszej liczbie samochodów oznacza korzyści zarówno ekologiczne jak i ekonomiczne, ponieważ UberX Share pozwala zaoszczędzić użytkownikowi średnio 25% na przejeździe.

Uber One dla studentów

Uber One to model subskrypcyjny pozwalający zaoszczędzić na przejazdach i dostawach. W Polsce funkcjonuje na razie w ramach Uber Eats. W związku z popularnością usługi, Uber poszedł o krok dalej i przygotował specjalną ofertę dla studentów – możliwość korzystania ze wszystkich funkcjonalności programu za pół ceny. Uber One dla studentów w USA kosztuje tylko 4,99 USD miesięcznie lub 48 USD rocznie. Oprócz specjalnych cen oraz promocji dostępnych tylko dla subskrybentów, takich jak 0 USD opłaty za dostawę i zamówień tańszych do 10%, studenci otrzymają również dostęp do wybranych ofert, np. codziennych zniżek na zamówienia z Domino’s, Starbucks czy Taco Bell.

Kulinarne inspiracje Uber Eats

Miłośników odkrywania nowych smaków z pewnością zainteresuje opcja “Lists”, która pozwala znaleźć inspirację na posiłek. Dzięki nowej funkcji można odkrywać rekomendacje znajomych, a także tworzyć i udostępniać listy własnych, polecanych miejsc i ulubionych potraw. Opcja pozwala znaleźć inspiracje na każdą okazję – od „Deserów na randkę” aż po „Kolacje dla najmłodszych”.

Uber Caregiver

Niemal 25% Amerykanów identyfikuje się jako opiekunowie swoich najbliższych, stanowiąc uzupełnienie dla lekarzy oraz pielęgniarek. Ta odpowiedzialność wiąże się z wieloma wyzwaniami – od ekonomicznych po logistyczne. Właśnie dlatego Uber uruchomił funkcję Uber Caregiver zaprojektowaną, by ułatwić opiekę nad ukochanymi osobami. Opiekunowie mogą łatwo rezerwować przejazdy swoim bliskim na wizyty lekarskie czy zamawiać produkty z apteki dostępne bez recepty oraz artykuły spożywcze – wprost pod drzwi.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments