W sprzętach gospodarstwa domowego (ale nie tylko) stosuje się coraz więcej rozwiązań, które usprawniają i przyspieszają codzienne czynności. Wiele z nich wykorzystuje technologię opartą na sztucznej inteligencji, co sprawia, że ich użytkowanie jest niezwykle wygodne i intuicyjne.

Odkryj możliwości pralki AI Control

Kiedy często używasz określonych programów prania, pralka Samsung (z panelem AI Control) zapamięta Twoje preferencje i przesunie najczęściej wykorzystywane przez Ciebie programy na początek listy, aby można było oszczędzić sobie poszukiwań. Zapamięta również temperaturę prania, a program Optymalny AI na podstawie wagi, tkaniny i stopnia zabrudzenia ustali, ile czasu i detergentu potrzeba do jego wyprania.

Co więcej, w przypadku pralki Bespoke AI™ z technologią AI EcoBubble™ możesz zmniejszyć zużycie energii nawet o 70%.

Piekarnik AI Samsung

Świetnym wyborem do Twojej kuchni będzie piekarnik AI Samsung ze wbudowaną kamerą i funkcją kontroli i zdalnego monitorowania. Za pomocą kamery AI Pro Cooking rozpozna (funkcja Sense Inside musi być włączona z poziomu panelu sterowania piekarnikiem), co się w nim znajduje, a następnie podpowie, jakie parametry pieczenia będą odpowiednie dla danej potrawy.

Dodatkowo, dzięki zainstalowanej na smartfonie aplikacji SmartThings nie zapomnisz, że pora wyłączyć piekarnik, a jeśli ciasto upiecze się chwilę wcześniej, dostaniesz powiadomienie, że może się przypalić. Nie musisz się zatem martwić, że przy wielu obowiązkach czegoś nie dopilnujesz. Co ciekawe, możesz również nagrać dziesięciosekundowy filmik, który będzie streszczeniem procesu pieczenia.

Lodówki Bespoke AI i Family Hub

Wybierając lodówkę, warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcjonalności, które wychodzą poza jej podstawową funkcję przechowywania produktów spożywczych. Bez wątpienia takie właśnie są lodówki Bespoke z trybem AI Energy Mode[3]. W tym trybie urządzenie uczy się wzorców użytkowania, tworząc algorytm AI, który optymalizuje prędkość kompresora oraz cykl rozmrażania. Lodówka zapamiętuje, jak często ją otwieramy, kiedy wkładamy nowe produkty i optymalizuje zużycie energii tak, aby pobierać jej jak najmniej.

Świetnym wyborem będą też lodówki Family Hub™. To multimedialne urządzenia z ekranem dotykowym, idealne dla pasjonatów nowych technologii. Lodówki te z powodzeniem mogą stać się centrum zarządzania Twoim domem. Co więcej, ekran lodówki możesz w prosty sposób zamienić w odtwarzacz multimedialny i posłuchać ulubionej muzyki lub, po sparowaniu ze smartfonem, streamować ulubione treści. Dodatkowo, z panelu Family Hub możesz uruchomić odkurzacz, otrzymywać powiadomienia o stanie pieczenia potrawy, czy zyskać dostęp do kalendarza całej rodziny, który wcześniej został skonfigurowany.

Skorzystaj z promocji cashback i otrzymaj zwrot do 6000 zł!

Bądź SMART z promocją Samsung. Kup wybrane urządzenia smart AGD Samsung, zostaw opinię i odbierz zwrot do 6000 zł.

Mechanizm promocji:

  • Kup wybrane produkty smart AGD Samsung w czasie trwania promocji. Promocja trwa do 3 czerwca 2024 r.
  • Podziel się opinią o zakupionym urządzeniu. Opinia powinna być opublikowana w momencie zgłoszenia i zawierać oznaczenia (hasztagi) #PromocjaSamsungCashbackAGD oraz #OpiniaZaCashbackwPromocji.
  • Zarejestruj się na stronie promocji.
  • Odbierz cashback na konto.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments