Reprezentanci takich firm jak m.in. Pfizer czy Zalando, a także kilkudziesięciu polskich spółek notowanych na GPW spotkają się 12 czerwca we Wrocławiu. W wydarzeniu, którego współorganizatorami są Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, inQUBE i IR Society Poland, wezmą udział również naukowcy, studenci i inwestorzy.

Partnerem wydarzenia “Forum Relacji Inwestorskich” jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, a patronami medialnymi: StockWatch, Bankier, ISBnews oraz Telewizja Biznesowa.

“Zeszłoroczne Forum Relacji Inwestorskich zostało bardzo dobrze przyjęte i cieszymy się, że stało się imprezą cykliczną. Mamy nadzieję, że wpisze się już na stałe do kalendarza naszego rynku kapitałowego. powiedziała Dominika Hadro prof. Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Wydarzenie będzie stanowić okazję do spotkań i dyskusji między profesjonalistami z branży, ale też doradcami, różnymi grupami inwestorów i środowiskiem naukowym. Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu wszystkich zainteresowanych. Sam udział jest bezpłatny, wymagana jest jedynie rejestracja mailowa na adres info@irsociety.pl.

“Z ankiety, którą przeprowadziliśmy wynika, że szczególnym zainteresowaniem naszego środowiska cieszą się doświadczenia i praktyki spółek zagranicznych. Podczas Forum będzie możliwość uzyskania takich informacji z pierwszej ręki od przedstawicieli tych spółek, ale na tym nie koniec. Spotkamy się też z przedstawicielami różnych grup inwestorów. powiedział Bartłomiej Mielcarek z IR Society Poland.

Forum odbędzie się w środę 12 czerwca (początek o godzinie 10:00) w budynku inQUBE (ul. Komandorska 118-120) we Wrocławiu.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą wydarzenia:

Czas: 12 czerwca, godzina 10:00 – 16:00

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, ul. Komandorska 118-120, Wrocław, parter budynku inQUBE (15 minut spacerem od Dworca Głównego).

Ramowy Program

10:00: Otwarcie wydarzenia

10:15: Fireside chat: IR w Polsce i na świecie – Joanna Bolińska (Pfizer), dyskusję prowadzi Łucja Kaseja (Text)

11:15: Panel: IR oczami różnych grup interesariuszy Moderator: Tymoteusz Nowak, redaktor naczelny – Telewizja Biznesowa

12:15: Luch

13:15: Panel: Kobiety w IR Moderator: Dominika Hadro, Uniwersystet Ekonomiczny we Wrocławiu

14:15: Fireside chat: Zalando Patrick Kofler (head of IR – Zalando SE), dyskusję prowadzi Michael Chojnacki (Closir)

15:15: Networking przy kawie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments