LSI Software, czołowy dostawca nowoczesnych systemów informatycznych, wspierających działalność operacyjną i zarządzanie przedsiębiorstwem, został nowym najemcą kompleksu biurowego Oxygen Park w Warszawie. Firma wynajęła ponad 400 mkw. powierzchni biurowej, a do budynku należącego do Golden Star Group przeprowadziła się z innego obiektu, położonego w korytarzu Alej Jerozolimskich.

Spółka LSI Software rozpoczęła swoją działalność już 1991 r. i stała się wiodącym na polskim rynku producentem oprogramowania dla przedsiębiorstw (ERP), sieci sklepów detalicznych (retail), wszelkiej gastronomii, obiektów hotelowych i sportowo-rekreacyjnych, a także sieci kin. Pełna oferta firmy obejmuje nie tylko wdrożenia profesjonalnych systemów B2B, ale też dostawę nowoczesnego sprzętu, usługi konsultacyjne oraz serwis.

Od początku istnienia firma stawia również na tworzenie własnych, innowacyjnych produktów. LSI Software jest wieloletnim partnerem Microsoft, Posiflex, LRS oraz Cinestar Software – kluczowym dostawcą oprogramowania dla kin w Ameryce Łacińskiej. Od 2006 r. spółka LSI Software jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Cieszymy się, że nowoczesne, dynamicznie rozwijające się firmy z sektora IT wybierają nasz kompleks biurowy przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie i doceniają jego atuty. Dogodne i szybkie połączenia z różnymi częściami miasta, najwyższa jakość przestrzeni i bezpieczeństwo czy dbałość o aspekty pro-środowiskowe, to elementy na które szczególną uwagę zwracają firmy reprezentujące sektor nowoczesnych technologii. Jesteśmy dumni z możliwości współpracy z LSI Software i zarazem przekonani, że zespół tej bardzo uznanej na rynku firmy, doskonale będzie się czuł w przestrzeniach Oxygen Park. W ścisłej współpracy z najemcami stale udoskonalamy naszą ofertę i dostarczamy naszym klientom komfortową przestrzeń do rozwoju biznesu. – powiedziała Katarzyna Marciniak, Leasing Manager w Golden Star Group.

Przestrzeń biurowa LSI Software S.A. mieści się na 1. piętrze budynku A w Oxygen Park i obejmuje powierzchnię 432 mkw. Umowa najmu została podpisana na 7 lat, a w procesie negocjacji doradzała firma Woodlark. Najemca przeprowadził się do Oxygen Park z innego budynku, zlokalizowanego przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

Oxygen Park jest nowoczesnym kompleksem biurowym, zlokalizowanym bezpośrednio przy Alejach Jerozolimskich, w biznesowym obszarze Warszawy. Projekt składa się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni najmu ponad 18 000 mkw. Całkowicie przeszklona fasada budynków zapewnia maksymalne doświetlenie światłem dziennym, a otwierane okna umożliwiają wentylację pomieszczeń świeżym powietrzem. Układ każdego piętra pozwala na elastyczne rozwiązania biurowe dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających najemców. Zastosowane w kompleksie rozwiązania pro-środowiskowe zostały potwierdzone certyfikatem BREEAM na poziomie „Very Good”.

Do dyspozycji najemców Oxygen Park – oprócz najwyższej jakości powierzchni biurowych – są również zielone patio ze strefą relaksu, kantyna oraz punkty handlowo-usługowe. Na terenie inwestycji znajdują się również 162 miejsca parkingowe w garażu podziemnym, stojaki rowerowe oraz szatnie z prysznicami.

Dzięki położeniu przy jednej z najważniejszych arterii Warszawy, do kompleksu można dogodnie dojechać z każdego miejsca w stolicy i okolic – zarówno samochodem, jak i środkami transportu publicznego, w tym kolejką WKD (bliskość stacji „WKD Raków”). Obiekt położony jest zaledwie 7 km zarówno od lotniska Okęcie, jak i od centrum miasta. Dodatkowym atutem lokalizacji Oxygen Park jest sąsiedztwo kilku centrów handlowych, m.in.: Reduta i Blue City oraz supermarketów Leclerc i Makro.

Projekt architektoniczny Oxygen Park powstał w renomowanej pracowni JEMS Architekci. Inwestycja została oddana do użytku w 2013 r. Wśród najemców Oxygen Park, oprócz LSI Software, znajdują się m.in. takie firmy jak: Adara, Agfa, DiaSorin, Eurotronic, Parker Hannifin, PHINIA, Sodexo czy Nieruchomości Plus.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments