Konsorcjum doradczo-szkoleniowe, właściciel marek House of Skills oraz e-learning.pl, jedna z największych i najdłużej działających na polskim rynku firm szkoleniowo-doradczych, przedłużyła najem powierzchni biurowej w warszawskim Bolero Office Point 1. Umowa najmu, na mocy której cała organizacja wynajmuje przestrzeń 900 mkw., została podpisana do 2030 roku.

House of Skills oraz e-learning.pl to dwie marki rynkowe Konsorcjum doradczo-szkoleniowego, jednej z najstarszych i największych firm na polskim rynku w obszarze rozwoju ludzi, doradztwa w zakresie kapitału ludzkiego oraz digitalizacji wiedzy i wdrażania skutecznego e-learningu. Od 30 lat organizacja zmienia oblicze zarządzania w Polsce.

W 2024 roku minęło dziesięć lat, odkąd Konsorcjum doradczo-szkoleniowe przeniosło swoją siedzibę do Bolero Office Point 1, siedmiokondygnacyjnego budynku biurowego położonego przy ulicy Równoległej 4 w Warszawie. Nowe porozumienie pomiędzy Bolero Office Point 1 a Konsorcjum doradczo-szkoleniowym obejmuje przedłużenie umowy najmu przestrzeni 900 mkw. na parterze budynku.

Przedłużenie umowy najmu na następne sześć lat jest dla nas potwierdzeniem dobrej, silnej i trwałej relacji, którą zbudowaliśmy przez ostatnie dziesięć lat z House of Skills. To również oznaka wzajemnego zaufania i docenienia wysokiej jakości nowoczesnej powierzchni biurowej w Bolero Office Point 1, jak i naszego profesjonalizmu w zarządzaniu kompleksem. – powiedziała Eliza Wielgus, Asset Manager, CCIM w Real Management S.A.

Bolero Office Point 1 to siedmiokondygnacyjny budynek biurowy klasy B+ położony przy ulicy Równoległej 4 w Warszawie, oferujący 11 300 mkw. powierzchni najmu. Budynek jest w pełni skomercjalizowany.

Bolero Office Point 1 posiada 187 miejsc parkingowych oraz restaurację na parterze. Lokalizacja w bliskim sąsiedztwie stacji WKD pozwala na szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta, a bliskość lotniska i głównych tras wyjazdowych z Warszawy stanowi udogodnienie dla firm, których pracownicy często podróżują służbowo. Budynek otrzymał certyfikat BREEAM In-Use na poziomie „Very Good”. Obecnie biurowiec znajduje się w procesie certyfikacji według nowego standardu BREEAM V6.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments