Cristiano Ronaldo i Binance zaprezentowali najnowszą kolekcję NFT „Forever Worldwide: The Road to Saudi Arabia”, która została stworzona z pomocą uznanych artystów ze wszystkich ważnych miejsc w karierze piłkarza. Kolekcja prezentuje drogę życiową Ronaldo – od skromnych początków na Maderze aż po stanie się światową ikoną futbolu. Jednocześnie zapewnia ona fanom innowacyjne doświadczenia i możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród.

Kolekcja NFT „Forever Worldwide: The Road to Saudi Arabia” oferuje fanom nowe spojrzenie na kultowe miejsca, które odegrały ważną rolę w karierze Ronaldo: Maderę, Lizbonę, Manchester, Madryt, Turyn, Arabię Saudyjską i Portugalię. W stworzeniu kolekcji pomogli starannie wybrani artyści mający osobiste powiązania z kultowymi miejscami w karierze Cristiano.

Nowa kolekcja NFT z Binance oferuje fanom możliwość podróży przez moją historię piłkarską. Każde miejsce w „Forever Worldwide: The Road to Saudi Arabia” znaczy dla mnie osobiście bardzo dużo i nie mogę się doczekać, aż fani zobaczą wielkie momenty mojej kariery dzięki tej specjalnej kolekcji dzieł sztuki. Praca z artystami, którzy naprawdę uchwycili moje uczucia z każdego z tych miejsca, czyni to doświadczenie jeszcze bardziej sentymentalnym, a jako NFT, te momenty w mojej podróży mogą żyć wiecznie. – powiedział Cristiano Ronaldo.

Ta niesamowita podróż Cristiano Ronaldo – od skromnych początków do legendy futbolu – nie tylko zainspirowała fanów na całym świecie, ale także stała się inspiracją dla tej niezwykłej kolekcji NFT. Aby pokazać tę podróż, pracowaliśmy wspólnie z Cristiano i znakomitymi artystami powiązanymi z ważnymi miejscami z jego kariery piłkarskiej, aby stworzyć naszą najlepszą do tej pory kolekcję NFT. Jest ona dowodem na to, jak z pomocą NFT można wzmocnić więzi z fanami, dając im jednocześnie możliwość zdobycia niesamowitych nagród. – powiedziała Sarah Dale, szefowa Brand Partnerships w Binance.

Nowa kolekcja NFT zostanie wprowadzona na rynek w dwóch drop’ach i zakończy się aukcją w czerwcu na ograniczoną kolekcję superrzadkich (SSR) NFT.

Drop 1 rozpocznie się 29 maja i obejmie następujące lokalizacje: Madera, Lizbona i Manchester. Tętniące życiem dzieła sztuki portugalskich artystów Katt Phatt (reprezentującej Maderę) i Rodrigo Doin (Lizbona) zilustrują miejsca, w których rozpoczęła się piłkarska podróż Cristiano Ronaldo. Z kolei NFT stworzone przez Johna Sheehana odda hołd pobytowi Cristiano Ronaldo w Manchesterze.

Drop 2 zostanie uruchomiony 6 czerwca i obejmie niesamowite dzieła sztuki reprezentujące Madryt, Turyn i Arabię Saudyjską. Projekty hiszpańskiej artystki Lisett Ledón zilustrowały bezprecedensowy sukces Ronaldo w Madrycie, ucieleśniając pasję do hiszpańskiej ligi. Z kolei Pasquale Garibaldi (Włochy) wyraził czas w Turynie, świętując jego dziedzictwo w Serie A i włoskiej piłce nożnej. Wreszcie saudyjski artysta Shaker Kashgari odzwierciedlił najnowszy rozdział Cristiano Ronaldo w Arabii Saudyjskiej.

Z kolei w czerwcu zostanie udostępniona specjalna limitowana kolekcja 7 SSR NFT. Ta limitowana kolekcja NFT, zaprojektowana przez artystę Mr. Dheo, składa hołd niezachwianemu oddaniu Cristiano Ronaldo dla jego ojczyzny i będzie dostępna do kupienia na aukcji internetowej w dniach 14 – 18 czerwca.

Superfani, którzy zebrali wszystkie SSR NFT z najnowszej kolekcji, będą mieli również szansę wygrać jeden ze specjalnych NFT za darmo, biorąc udział w quizie od 11 czerwca.

Kolekcja wprowadza też mechanizm „Collect to Earn” („Zbieraj, aby zarobić”) dla dostępu do narzędzi NFT. Oznacza to, że kolekcjonerzy mogą zacząć zdobywać nagrody od pierwszego zakupu NFT Forever Worldwide (cena to 35 USD). Obejmuje to koszulki piłkarskie, bilety na mecze piłkarskie, podpisane i drukowalne plakaty, a także szansę na zadawanie pytań, na które Cristiano odpowie w filmie stworzonym specjalnie dla tych, którzy posiadają NFT.

Biorąc pod uwagę znaczenie Portugalii dla Cristiano Ronaldo, posiadacze SSR Portugalia NFT otrzymają ekskluzywne doświadczenie z samym Cristiano. Obejmuje ona wycieczkę do Rijadu, bilet na mecz piłki nożnej, a następnie spersonalizowany moment świętowania gola z Cristiano. Aby mieć szansę na dostęp do tej wyjątkowej okazji, kolekcjonerzy mogą dołączyć do aukcji otwierającej się 14 czerwca, gdzie czterech najwyżej licytujących wygra ten unikatowy NFT.

Pierwszy drop dla kolekcji NFT „Forever Worldwide: The Road to Saudi Arabia” będzie dostępny wyłącznie na Binance NFT Marketplace.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments