Signify oraz SmartThings rozszerzają swoje partnerstwo, aby jeszcze bardziej ułatwić użytkownikom czerpanie przyjemności z ekscytującej rozrywki telewizyjnej z oświetleniem przestrzennym.

Od ponad roku widzowie mają możliwość połączenia swojego kompatybilnego telewizora Samsung z lampami Philips Hue, aby stworzyć wciągające doznania świetlne w domowym kinie1. Wiosną 2024 roku aplikacja Philips Hue Sync TV zostanie udostępniona w nowych krajach, w tym w Polsce, otrzyma opcję miesięcznej subskrypcji i zostanie zintegrowana z aplikacją mobilną SmartThings w celu jeszcze łatwiejszej kontroli. Wspólnie Philips Hue i SmartThings umożliwią korzystanie z aplikacji Philips Hue Sync TV dla telewizorów Samsung jeszcze większej liczbie osób na całym świecie.

Miesięczna subskrypcja i dodatkowe kraje

Philips Hue wprowadza model subskrypcyjny oparty na miesięcznej opłacie w wysokości 12,99 PLN. Użytkownicy będą mogli wybrać między jednorazową płatnością, aby odblokować aplikację na jednym telewizorze Samsung lub zdecydować się na miesięczną subskrypcję, która obsługuje do trzech telewizorów Samsung w tym samym gospodarstwie domowym. Aplikacja Sync TV będzie dostępna w Brazylii, Hongkongu, Polsce, Czechach i na Słowacji.

Łatwiejsza kontrola i zaawansowane automatyzacje poprzez SmartThings

Dzięki integracji z ekosystemem SmartThings, użytkownicy Samsunga będą mogli sterować aplikacją Sync TV za pośrednictwem smartfona wraz z innymi urządzeniami kompatybilnymi z SmartThings. Aplikacja pozwala dostosować ustawienia za pomocą smartfona bez konieczności przerywania oglądanych treści. W aplikacji SmartThings można przełączać między różnymi trybami oraz rozpoczynać lub zatrzymywać synchronizację. Co więcej, umożliwia ona tworzenie automatyzacji wielu urządzeń, aby jednym przyciskiem stworzyć idealne warunki do oglądania filmu.

Tryb muzyczny rozświetla dźwięki każdej playlisty

Użytkownicy aplikacji Philips Hue Sync TV na kompatybilnych modelach telewizorów Samsung z 2024 roku wkrótce odkryją w niej nową funkcję: tryb muzyczny. Zamiast podążać za treścią na ekranie, lampy Philips Hue będą reagować na dźwięk odtwarzany na telewizorze. Tryb muzyczny jest kompatybilny z dowolną muzyką, zamieniając salon w prywatną salę koncertową. Będzie on dostępny na kompatybilnych telewizorach Samsung wyprodukowanych w 2022 i 2023 w późniejszym terminie w tym roku.

Z radością rozszerzamy nasze partnerstwo ze SmartThings, aby zapewnić użytkownikom większą kontrolę nad ich doświadczeniami rozrywkowymi. – podsumowuje Jasper Vervoort, Business Leader, Philips Hue w Signify.

– Integracja aplikacji Philips Hue Sync TV z ekosystemem SmartThings pozwala użytkownikom tworzyć wciągające scenariusze rozrywkowe na wielu urządzeniach, poszerzając możliwości inteligentnego domu jak nigdy wcześniej. To partnerstwo podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczaniu bezproblemowych i nowatorskich rozwiązań, które wzbogacają życie naszych użytkowników, czyniąc ich inteligentne domy bardziej wciągającymi i przyjemnymi. – mówi Mark Benson, szef SmartThings US.

Dostępność i kompatybilność

Aplikacja Philips Hue Sync TV jest dostępna dla telewizorów QLED Samsung z serii Q60 lub wyższej, wyprodukowanych od 2022 roku. Integracja aplikacji Philips Hue Sync TV z aplikacją SmartThings oraz miesięczne subskrypcje będą dostępne, począwszy od wiosny 2024 roku.

Użytkownicy uzyskają dostęp do tych funkcji po pobraniu lub aktualizacji do najnowszej wersji aplikacji Sync TV. Tryb muzyczny będzie dostępny dla kompatybilnych telewizorów Samsung z 2024 roku od momentu premiery. Dla kompatybilnych telewizorów Samsung z 2022 i 2023 będzie on dostępny w późniejszym terminie w tym roku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments