Microsoft w pierwszy dzień wiosny 2024 rozpoczyna limitowaną promocję na bezprzewodowe kontrolery marki Xbox. W dniach 20-31 marca wybrane modele z oferty będzie można kupić ze zniżką 20%. Akcja kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i resellerów sprzętu sygnowanego znakiem X.

Kontroler bezprzewodowy to niezbędne akcesorium wspierające wrażenia i efektywność gry na konsoli. Najnowsza akcja firmy Microsoft to ukłon w stronę klientów indywidualnych szukających korzystnych ofert na ulubiony sprzęt oraz sprzedawców chcących zaoferować klientom jak najlepsze warunki cenowe.

Rabatem 20% objęty będzie podstawowy model kontrolera bezprzewodowego Xbox w pięciu kolorach: czarnym, białym, niebieskim, żółtozielonym i fioletowym. Promocja będzie ograniczona czasowo i ilościowo. Klienci indywidualni o jej szczegółach będą mogli dowiedzieć się bezpośrednio u sprzedawców oraz na oficjalnej stronie Xbox. Natomiast resellerzy zainteresowani wprowadzeniem sprzętu do swojej oferty m.in. u opiekunów handlowych oficjalnego dystrybutora marki Xbox – firmy KOMSA Poland.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments