Twórcy projektu ZND.co uruchamiają kolejny etap prac nad rozwojem platformy, która ma upraszczać wejście w świat kryptowalut. Jest nim token ZND – nowe aktywo, nad którym przez ostatnie miesiące pracował zespół odpowiadający za rozwój aplikacji. Wprowadzenie tokena ma ułatwić korzystanie z platformy i rozszerzyć funkcjonalności dostępne dla wszystkich użytkowników. Na początku skorzystają przede wszystkim klienci zondacrypto.

Token ZND jest kluczowym elementem ekosystemu platformy ZND. To aktywo, które zostało stworzone z myślą o wynagradzaniu społeczności projektu, będące elementem integrującym usługi, aktywa i samych użytkowników.

Wśród korzyści, z których skorzystają użytkownicy po zakupie aktywa, znajdują się wczesny dostęp do nowych narzędzi i funkcji tj. nagrody w usłudze Earn, program stakingu (dostępny na wyłączność), cashback z tradingu i wiele innych. Token ZND stanowi fundament działania platformy i umożliwia każdemu użytkownikowi osiągnięcie większych zysków i wzrost razem z projektem. Dodatkowo, w ramach partnerstwa pomiędzy ZND a zondacrypto część prowizji pobieranej od każdej transakcji na giełdzie zondacrypto zostanie wykorzystana do zakupu tokenów ZND na otwartym rynku oraz przeznaczana na stymulację wybranych mechanizmów ekosystemu.

Wprowadzenie tokenu związanego z platformą ZND to tylko jeden z wielu elementów budowania niezależnego ekosystemu kryptowalutowego. Naszym celem jest ciągły rozwój, aby zapewnić użytkownikom najbardziej innowacyjne rozwiązania, dzięki którym handel cyfrowymi walutami będzie prostszy i bardziej efektywny. W kontekście ostatnich wzrostów BTC coraz więcej osób interesuje się cyfrowymi aktywami. Platforma ZND jest szansą dla każdego, kto chce zgłębić temat kryptowalut i technologii blockchain w ramach regulowanego systemu, w bezpiecznych warunkach. – podkreślił Przemysław Kral, CEO zondacrypto.

Po zrealizowaniu wszystkich etapów projektu ZND proces zostanie zwieńczony wydarzeniem

Token Generation Event, które odbędzie się już w trzecim kwartale bieżącego roku. Dodatkowo, w tym czasie token ZND zostanie wprowadzony na giełdy scentralizowane i zdecentralizowane.

Pierwszy etap platformy ZND został uruchomiony w grudniu 2023 roku przy współpracy zondacrypto, jednej z najstarszych giełd kryptowalutowych w Europie Środkowo-Wschodniej oraz ICEO Venture Builder, firmy o ugruntowanej pozycji z ponad 12-letnim międzynarodowym doświadczeniem w budowaniu start-upów. Projektowi przyświeca przede wszystkim chęć stworzenia prostego sposobu na zgłębienie świata kryptowalut zarówno dla weteranów, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z cyfrowymi aktywami. Platforma ma łączyć zaawansowaną technologię z łatwością obsługi, wykorzystując sztuczną inteligencję w roli osobistego asystenta.

Po niecałych czterech miesiącach od uruchomienia platforma zarejestrowała już ponad 6000 nowych kont. W ramach usługi Earn pozwalającej użytkownikom inwestować w trzydzieści cztery różne aktywa otworzono subskrypcje na kwotę ponad 20 milionów euro. Wyniki osiągnięte w tak krótkim czasie pokazują atrakcyjność samej platformy, jak i rozwiązań przez nią oferowanych.

Jako pierwsza o planach związanych z tokenami dowie się społeczność zondacrypto. W kolejnych tygodniach zostaną opublikowane informacje dotyczące tego projektu, w tym tokenomia oraz mechanizm budowania strategii wartości tokena ZND. Ponadto zostaną uruchomione kolejne elementy ekosystemu, które dodatkowo usprawnią funkcjonowanie platformy i umożliwią zdobycie tokenów. ZND.co przygotowuje zadania z myślą o użytkownikach systemu, które pozwolą im je wygrać. Możliwe będzie również zdobycie tokenów w drodze emisji publicznej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments