Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o współpracy z Pyszne.pl w ramach kampanii najnowszej gry PlayStation Studios – Rise of the Ronin. W ramach współpracy, osoby, które zamówią na Pyszne.pl jedzenie z restauracji Koku Sushi, będą mogły wziąć udział w konkursie i wygrać wyjątkowe nagrody.

Rise of the Ronin to najnowszy tytuł studia Team Ninja, znanego m.in. z serii Nioh czy Ninja Gaiden. Gracz wcieli się w bezimiennego samuraja – Ronina – który będzie kształtował losy Japonii w roku 1863. Decyzje, które podejmie, wpłyną na bieg historii, a siła jego charakteru stanie się kluczem do przetrwania w czasach chaosu i niepewności.

W Rise of the Ronin gracze zobaczą autentyczne pejzaże i spotkają kluczowe postacie historyczne, które będą kształtować ich drogę. W ogarniętym konfliktem kraju, gdzie potężne frakcje ścierają się o wpływy, ma szansę powstać kolejna legenda.
Rise of the Ronin to niezwykła podróż przez fascynujący okres historyczny, pełen walki, honoru i niezłomnej woli.

Współpraca z Pyszne.pl i konkurs dla społeczności

Z okazji premiery gry PlayStation Polska i Pyszne.pl zorganizowały specjalny konkurs, dzięki któremu gracze poczują przedsmak nadchodzącej przygody. W dniach 11.03.2024 – 17.03.2024 osoby, które zamówią jedzenie z sieci restauracji Koku Sushi za pośrednictwem Pyszne.pl, będą mogły wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody od PlayStation, w tym wyjątkowe zaproszenia na premierę Rise of the Ronin w Warszawie.

Wraz z PlayStation, chcemy przybliżyć graczom klimat Japonii przy okazji premiery gry Rise of the Ronin. Z tej okazji przygotowaliśmy ciekawą aktywację, w której nasi klienci, zamawiając z Koku Sushi mogą poznać smak wspaniałej kuchni Kraju Kwitnącej Wiśni i wygrać atrakcyjne nagrody.  mówi Marcin Schmidt, Senior Marketing Manager Pyszne.pl

Konkurs PlayStation we współpracy z Pyszne.pl, oraz siecią restauracji Koku Sushi to świetna okazja, by połączyć smakowite doznania z gamingowymi emocjami. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zamówić jedzenie z restauracji Koku Sushi na Pyszne.pl, zrobić kreatywne, nawiązujące do PlayStation zdjęcie z potrawą i ulotką dołączoną do zamówienia, a następnie opublikować je na swoim profilu w mediach społecznościowych. Koniecznie trzeba oznaczyć profile: @playstationpl, @ilovekoku oraz @pysznepl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments