Po konstruktywnych zapowiedziach podczas ostatniej konferencji inwestorskiej spółka DataWalk ogłosiła dzisiaj, że jeden z jej dotychczasowych klientów, Northern California Regional Intelligence Center, po 9 miesiącach korzystania z oprogramowania, zdecydował się na zakup licencji wieczystej.

Kontynuacja współpracy z NCRIG, który jest ważnym ośrodkiem zwalczania różnego typu przestępczości, w tym tej najgroźniejszej związanej z terroryzmem i cyberprzestępczością, potwierdza skuteczność naszej platformy analitycznej oraz zadowolenie klientów z wyników, jakie dzięki niej osiągają. To także dowód na to, że przyjęty przez nas model licencjonowania jest dobrym kierunkiem. Tym kontraktem rozpoczynamy realizację strategii na 2024 rok, o której informowaliśmy naszych inwestorów. To dopiero początek realizacji naszych zapowiedzi. podkreśla Paweł Wieczyński, prezes zarządu DataWalk S.A. 

NCRIC to jednostka, która zapewnia regionalne wsparcie analityczne i śledcze dla lokalnych, stanowych i federalnych agencji ścigania w zakresie terroryzmu, cyberbezpieczeństwa, udostępniania informacji, zarządzania ryzykiem i ochrony infrastruktury. Pierwszy kontrakt na licencję DataWalk został podpisany w czerwcu ubiegłego roku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments