Bartłomiej Kurylak, JR Holding

JR Holding ASI opublikuje strategię rozwoju w najbliższym czasie, poinformował ISBtech CFO Bartłomiej Kurylak.

Pracujemy nad strategią rozwoju i ogłosimy ją w najbliższym czasie. Określi ona kierunki działania JR Holding i Smartlink m.in. w zakresie kategorii aktywów, w które oba fundusze będą inwestować. GPW pozwoli nam pokazać jeszcze większą wiarygodność i zainteresować naszą ofertą większe fundusze, które inwestują na głównym parkiecie. Już rozmawiamy z funduszami i zachęcamy kolejne do kontaktu. Liczymy, że fundusze inwestycyjne, które interesują się nowymi technologiami zwrócą teraz uwagę na naszą spółkę” – powiedział ISBtech Kurylak podczas debiutu spółki na rynku głównym GPW.

Dodał, że JR Holding ASI ma „gigantyczny” dealflow projektów technogicznych w fazie wzrostu.

Do nas trafiają prezentacje z propozycjami najlepszych spółek. Rozmawiamy też o dużych projektach, w które będziemy wchodzić inwestycyjnie, a także z nowymi partnerami. Z JR Holding czekaliśmy na ten dzień debiutu na rynku głównym, który otwiera nowy rozdział dla spółki” – zaznaczył CFO spółki.

Mamy obecnie ok. 45 społek w portfelu, rozpędzamy się tak jak postępują innowacje w gospodarce, inwestujemy w branże przyszłości. Mamy dużo argumentów żeby wiele wnieść inwestycyjnie i od strony popularności na GPW. Dzięki wejściu na główny parkiet chcemy osiągnąć nasz cel aby stać się jedną z wiodących firm inwestycyjnych w Europie. Z resztą nasze inwestycje już są globalne. Myślę, że rynek będzie nas mocno obserwował i wyciągał wnioski, a my deklarujemy że będziemy zwiększać poziom zaufania wśród inwestorów – największy kapitał jaki można zrobić na giełdzie” – powiedział prezes January Ciszewski podczas debiutu spółki na rynku głównym GPW.

SmartLink blisko nowych inwestycji

Smartlink Partners jest blisko dwóch nowych inwestycji w obszarze HRtech i fintech, poinformował ISBtech partner zarządzajacy Smartlink i CFO JR Holding ASI Bartłomiej Kurylak.

W Smartlink Partners jesteśmy blisko dwóch inwestycji, jedna z nich jest w obszarze HR/fintech, a druga to fintech. Mocno patrzymy również na spółkę deeptech/AI. Smartlink inwestuje w kategoriach seed-runda A” – powiedział ISBtech Kurylak podczas debiutu JR Holding ASI na GPW.

W kwestii fundraisingu, wskazał że Smartlink zamyka proces na kilkadziesiąt mln zł, a okres inwestycyjny chce zakończyć w połowie 2025 i mieć ok. 10 społek w portfelu.

Platforma HRtech

JR Holding pracuje ze spółkami portfelowymi HRtech nad platformą wspólnego skalowania biznesu, poinformował ISBtech CFO JR Holding ASI Bartłomiej Kurylak.

Mamy łącznie 7 społek HRtech w portfelu (5 w JR Holding i 2 w SmartLink). W ramach HRtech forum – wewnętrzej organizacji społek z tego sektora szukamy synergii, cross selling i dążymy żeby podejść do większych klientów. Ma się to odbyć poprzez wspólną platformę, dzięki której spółki te bedą mogły wyjść ofertą do klientów korporacyjnych” – powiedział ISBtech Kurylak podczas debiutu JR Holding ASI na rynku głównym GPW.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments