Startup eGabinet, rozwijający kompleksowe rozwiązania do zarządzania placówkami medycznymi kontynuuje rozwój swojej działalności. Po zamknięciu drugiej rundy finansowania w styczniu spółka wprowadza na rynek nowy zakres usług, dzięki partnerstwu z firmą Infomex. Współpraca poszerzy ofertę eGabinet o najem sprzętu informatycznego oraz zaawansowaną infrastrukturę cyberbezpieczeństwa dla sektora medycznego. Tym samym eGabinet kontynuuje, zapowiadany na początku roku, rozwój swojej działalności w celu kompleksowego zabezpieczenia potrzeb placówek medycznych.

Oprogramowanie eGabinet zostało zaprojektowane z myślą o ułatwieniu zarządzania placówkami medycznymi. System umożliwia efektywne planowanie wizyt i opiekę nad pacjentami, zastępując tradycyjne metody rejestracji. Bazując na technologii chmurowej, oferuje niemal natychmiastowy dostęp do danych pacjenta oraz historii wizyt, a także pełną integrację z systemami medycznymi, co umożliwia szybką wysyłkę e-zwolnień czy e-recept.

Dodatkowo, w wyniku nawiązanej właśnie współpracy z firmą Infomex, spółka zaoferuje swoim klientom najem sprzętu informatycznego z certyfikacją medyczną, dostarczanego przez takich producentów jak HP oraz Epson, a także szereg usług związanych z cyberbezpieczeństwem placówek medycznych i właściwym przechowywaniem danych pacjentów. Warto podkreślić, że dzięki wspomnianej współpracy eGabinet zaoferuje swoim użytkownikom dodatkowe korzyści, takie jak dostosowanie produktów i usług do indywidualnych potrzeb oraz elastyczność w finansowaniu, zarówno przez OPEX i CAPEX.

Naszym priorytetem jest stworzenie jak najbardziej intuicyjnego i kompleksowego systemu dla sektora medycznego, który będzie wspierał efektywność pracy przychodni i klinik. Współpraca z firmą Infomex zapewni naszym klientom jeszcze większą elastyczność w wyborze usług, pozwalając na dopasowanie oferty do ich specyficznych potrzeb i preferencji, z opcją płacenia wyłącznie za te usługi, z których faktycznie korzystają. Co więcej, oprócz możliwości najmu długoterminowego sprzętu komputerowego z certyfikacjami medycznymi, wspólnie zaoferujemy placówkom medycznym kompleksowe rozwiązania związane z zabezpieczeniem danych i infrastruktury informatycznej, co w sektorze ochrony zdrowia jest szczególnie ważnym aspektem. komentuje Piotr Strychalski, CEO eGabinet.

Infomex to uznany polski dostawca usług z sektora informatycznego, z oddziałami na terenie całego kraju. Działalność firmy skupia się na dostarczaniu sprzętu i rozwiązań z zakresu Data Center, chmury obliczeniowej i infrastruktury IT, realizowanych z uwzględnieniem specyficznych potrzeb i wymagań klientów. W swoim portfolio ma współpracę z takimi markami, jak Dr. Max, GPW, SFD, czy Tarczyński.

W wyniku współpracy z eGabinet Infomex rozszerzy swoją ofertę o oprogramowanie do zarządzania placówkami medycznymi, a także najem sprzętu informatycznego i wdrożenie infrastruktury zabezpieczającej dane przychodni i klinik na terenie całego kraju. Współpraca z eGabinet otwiera przed nami szerokie możliwości ekspansji na rynek medyczny. Wzbogacając wspólną ofertę, wprowadzamy opcję długoterminowego najmu sprzętu komputerowego dla placówek medycznych, dodatkowo wzbogacając ją o zaawansowane rozwiązania cyberbezpieczeństwa, kluczowe dla podmiotów medycznych przechowujących dane pacjentów. Ponadto oferujemy stałe wsparcie techniczne dla przychodni i klinik, umożliwiając im skoncentrowanie się na ich priorytetowym zadaniu – dostarczaniu wysokiej jakości opieki zdrowotnej. komentuje Jarosław Bańkowski, Regional Sales Director w Infomex

Na początku tego roku, eGabinet zyskał istotny impuls do skalowania swojej działalności, pozyskując od aniołów biznesu 2,4 mln PLN finansowania. Otworzyło to przed spółką szereg nowych możliwości rozwoju swojego oprogramowania i oferty. Niedawno, do rady nadzorczej firmy dołączył doświadczony w międzynarodowych operacjach manager – Karol Sadaj, który wesprze eGabinet w drodze do zagranicznych rynków i ugruntowania pozycji lidera oprogramowania dla placówek medycznych w naszym kraju.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments