Na tę wiadomość od CD PROJEKT RED społeczność Xbox czekała już długo: od dziś – 28 marca – od 16:00 Night City otworzyło swoje podwoje dla wszystkich posiadaczek i posiadaczy Xbox Series X|S. O tym jak najwięcej wycisnąć z Cyberpunka 2077 opowiedział Robert Malinowski, Global Communicaton Director w CD PROJEKT RED, we wpisie na Xbox Wire.

Gra jest dostępna w ramach Xbox Free Play Days do poniedziałku (1.04), do 9:00. Ruszajcie do miasta naładowanego adrenaliną! Kluczowe porady Roberta Malinowskiego dla osób po raz pierwszy będących w Night City:

· Zwiększ moc swoich zabawek: Twój arsenał może zdecydować o twoim losie. Warto ulepszać bronie, korzystając nawet ze zbędnych przedmiotów czy elementów garderoby. Można również zbierać uzbrojenie upuszczone przez przeciwników.

· Twórz swój styl gry: Aktualizacja 2.0 umożliwiła tworzenie wszechstronnych buildów postaci. Dzięki temu gracze posiadają masę możliwości rozwijania swojego bohatera. Od ciebie zależy czy wolisz wjeżdżać na pełnej lub też załatwiać sprawy po cichu.

· Zhakuj wszystko i wszystkich: w ramach wątku głównego, jak i misji pobocznych, nie brakuje okazji, by złamać netykietę. Każde włamanie do sieci to szansa na mini grę, gdzie kluczowe jest planowanie do przodu.

· Halo, policja? Im większy chaos spowodujesz, tym bardziej zainteresują się tobą stróże prawa, w tym MaxTac. Gdy zrobi się naprawdę gorąco – uciekaj. Pościg to najlepsza zajawka.

· Bezbronny? Zabijanie wszystkiego, co cię otacza nie zawsze jest spoko. Czasem lepiej skorzystać z pistoletu z modem ograniczającym śmiertelność. Kupisz go u każdego sprzedawcy broni.

· Zaprzyjaźnij się z fixerem. W twoim wypadku będzie to Regina. Wie wszystko o wszystkich i ogarnia zlecenia cyberpunkom.

· Wiedza to błogosławieństwo. CDP RED przygotowało również oficjalny przewodnik po grze. Pomoże on szybciej wycisnąć z niej maksimum.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments