Model Gemini jest dostępny również w Workspace, z którego korzystają miliony użytkowników i użytkowniczek na świecie – tym samym procesy chmurowe w Google Cloud będą wsparte przez najnowsze rozwiązania AI.

Jest już dostępny nowy otwarty model AI o nazwie Gemma w Vertex AI. Opracowany za pomocą tych samych komponentów badawczych, technicznych i infrastrukturalnych, wykorzystanych do stworzenia modeli Google Gemini, Gemma oferuje najlepszą wydajność w swojej klasie.

Google udostępnia wagi w dwóch rozmiarach: Gemma 2B i Gemma 7B. Każdy rozmiar jest dostępny w wariantach wstępnie wytrenowanych („pre-trained”) oraz dostrojonych do instrukcji („instruction-tuned”), aby umożliwić zarówno badania, jak i rozwój.

Pojawią się nowe możliwości i funkcjonalności w Workspace – Gemini for Workspace (wcześniej znana jako Duet AI in Workspace):

  • Gemini Business, nowa oferta dla zespołów i organizacji każdej wielkości, aby rozpocząć pracę z gen AI w Workspace.
  • nowy samodzielny czat pod adresem gemini.google.com, który umożliwia klientom Gemini Business i Gemini Enterprise (dawniej Duet AI for Workspace Enterprise) czatowanie z Gemini. Dostęp do tego środowiska można uzyskać za pośrednictwem firmowego konta Google Workspace z ochroną danych klasy korporacyjnej.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments