Nokia G22 została uznana za jedną z najlepszych innowacji 2023 roku (to nie my tak twierdzimy, tylko magazyn TIME). Teraz ten model wraca, przybierając kolor roku 2024.

Przedstawiciele generacji Z przywiązują ogromną wagę do ochrony środowiska, a co za tym idzie – chcą używać sprzętu, który jest stworzony, by służyć przez wiele lat, a dodatkowo wpisującym się w trend FYI (Fix it yourself – napraw sam). Dlatego, idziemy z duchem czasu i tworząc modele telefonów w technologii 4G i 5G, dajemy naszym klientom możliwość naprawy urządzenia w domu (statystycznie co czwarty smartfon sprzedawany w Europie miał opcję naprawy w domu, co pokazuje z jak dużym trendem mamy do czynienia).

Ten telefon nie dość, że jest tani, dobrze wygląda i ma świetny aparat, to jeszcze można go naprawić, nie wychodząc z domu. Nokia G22 była wielokrotnie nagradzana i to model, który reprezentuje wartości naszej firmy, będąc jednocześnie świetną wskazówką tego, co HMD zaoferuje w 2024 roku. – powiedział Lars Silberbauer, CMO HMD.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasze wysiłki zmierzające do tego, by każdy telefon dało się naprawić, zostały docenione przez konsumentów, ale nie tylko przez nich, bo zostaliśmy przecież wyróżnieni przez magazyn Time. Projektowanie tego, czego chcą nasi klienci, sprawia nam radość i wierzymy, że zaprowadzi nas do tego miejsca, w którym chcemy być. Dlatego prezentujemy telefon Nokia G22 w nowej, brzoskwiniowej odsłonie. To połączenie modnego koloru, solidnego urządzenia i opcji naprawy, czyli wszystkiego, czego oczekuje klient. I to w przystępnej cenie, bo dobry telefon nie musi drenować portfela. – dodał Raun Forsyth, wiceprezes HMD ds. projektowania.

A to pięć największych zalet Nokia G22 So Peach:

1. Bateria

Nokia G22 działa nawet trzy dni na jednym ładowaniu1,a bateria zachowuje ponad 80% pierwotnej pojemności po 800 pełnych cyklach ładowania2
Bonus: Baterie się wyczerpują, to normalne. Ale w telefonie Nokia G22 można wymienić na nową i dalej działać.

2. Więcej muzyki

Dzięki funkcjom OZO Playback i Audio Boost zyskasz lepszą jakość dźwięku i basu, a oraz większą głośność.

3. Doskonały aparat

W tym przedziale cenowym tylny aparat 50 MP robi wrażenie. Dzięki wielu różnym trybom fotografowania można uchwycić najlepsze momenty dnia. Dodatkowo tryb nocny pozwoli też zrobić świetne zdjęcia po zmroku.

4. Design

Telefon wygląda świetnie, a przy tym jest przyjazny dla domowego budżetu. Dzięki opcji Quick Fix można go w łatwy i przyjemny sposób naprawić, wymieniając baterię, ekran i port ładowania. To właśnie dzięki tej opcji magazyn TIME umieścił Nokia G22 na liście najlepszych innowacji 2023 roku.

5. Gwarancja

Nokia G22 jest objęta 3-letnią gwarancją, co daje użytkownikom pewność i spokój użytkowania.

Nokia G22 była naszym pierwszym naprawialnym smartfonem. Później na rynek weszła Nokia G42 5G. Te modele pokazują, do czego chcemy dążyć jako firma. Chcemy by nasze telefony były przystępne cenowo, stylowe i posiadające opcję samodzielnej naprawy.

Nokia G22 jest dostępna w cenie: 699 zł, w wersji pamięci 4/128

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments