Globalna marka technologiczna HONOR ogłosiła dziś współpracę z firmą Gameloft, której efektem jest dostosowanie popularnej gry wyścigowej Asphalt 9: Legends do smartfonów PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR. Dzięki temu produkcję francuskiego studia będzie można po raz pierwszy uruchomić na składanych urządzeniach w wyższej rozdzielczości, dopasowanej do ekranu obu modeli, ciesząc się jednocześnie rozgrywką w 120 klatkach na sekundę.

HONOR cały czas umacnia swoją pozycję kluczowego producenta składanych smartfonów poprzez ciągłe zaangażowanie w rozwój technologiczny i otwartość na współprace z partnerami. Połączenie sił z firmą Gameloft w celu zoptymalizowania gier na smartfona PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR pokazuje nasze zaangażowanie w tworzenie najlepszych doświadczeń dla użytkowników składanych urządzeń. W ten sposób HONOR dąży to stworzenia ekosystemu, wykorzystującego zarówno potencjał sprzętowy swoich urządzeń, jak i oprogramowania. – powiedział Fei Fang, prezes linii produktów HONOR. 

Wcześniejsze doświadczenia pokazują, że aby składane smartfony mogły być cienkie i lekkie, często poświęcano w tym celu wydajność zarówno technologiczną, jak i graficzną. Współpraca z marką HONOR łączy nasze umiejętności w tworzeniu gier na urządzenia mobilne z doświadczeniem firmy HONOR w integracji oprogramowania i najwydajniejszych podzespołów w składanych urządzeniach. Pozwala nam to na zapewnienie graczom na całym świecie niepowtarzalnych wrażeń w grze Asphalt 9: Legends. – powiedział Henry Pan, wiceprezes ds. globalnego rozwoju biznesu OEM w Gameloft.

HONOR to pierwszy producent, który zaoferuje na swoich składanych smartfonach rozgrywkę w grze Asphalt 9: Legends w 120 FPS. Tak wysoka płynność pozwoli mobilnym graczom na jeszcze lepszą kontrolę, sprawiając, że jazda wirtualnymi, sportowymi samochodami stanie się bardziej satysfakcjonująca.

W celu osiągnięcia zamierzonego rezultatu Gameloft i HONOR na nowo podeszły do Asphalt 9: Legends wykorzystując technologię wymiany shaderów, tym samym ulepszając tekstury za pomocą rekonstrukcji krawędzi opierającej się na procesorze graficznym. Zintegrowano również możliwości renderowania grafiki z systemem sztucznej inteligencji, zapewniając jeszcze lepsze wrażenia z gry na dużym ekranie składanego smartfona.

Zoptymalizowana wersja gry Asphalt 9: Legends dla składanych smartfonów PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR zostanie udostępniona w sklepie Google Play jeszcze w lutym. Wyżej wspomniane urządzenia marki HONOR zadebiutują na polskim rynku w pierwszej połowie tego roku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments