Getac ogłosił wprowadzenie na rynek ZX80, nowego 8-calowego, w pełni wytrzymałego tabletu z systemem operacyjnym Android. Nowość rozszerza i dywersyfikuje portfolio urządzeń Getac z systemem Android, dając klientom z branż takich jak usługi użyteczności publicznej, produkcja i transport jeszcze większy wybór wytrzymałych rozwiązań do sprostania codziennym wyzwaniom oraz zwiększenia produktywności i wydajności.

Lekka, ale wytrzymała konstrukcja

ZX80 został zaprojektowany specjalnie do pracy w trudnych warunkach, od ruchliwych magazynów i centrów logistycznych po odległe lokalizacje terenowe i obiekty zewnętrzne. Jego lekka obudowa (590 g), szeroki zakres temperatur pracy (od -29°C do 63°C) i jasny ekran 1000 nitów o proporcjach 16:10 sprawiają, że szczególnie dobrze nadaje się do kluczowych zadań, takich jak obsługa wózków widłowych i sterowanie UAV, gdzie wydajność i niezawodność urządzenia mają kluczowe znaczenie dla sukcesu. Certyfikacja MIL-STD-810H, certyfikat IP67 i odporność na upadek z wysokości 6 stóp dodatkowo zapewniają, że urządzenie z łatwością sprosta rygorom intensywnej pracy w terenie.

Dla użytkowników, którzy potrzebują pełnej funkcjonalności podczas pracy z dala od możliwości ładowania, ZX80 oferuje również kompatybilność z technologią szybkiej wymiany baterii Getac. Umożliwia ona łatwą i sprawną zmianę dodatkowych baterii podczas pracy w terenie, oszczędzając cenny czas i zapobiegając zakłóceniom.

Wysoka konfigurowalność dla optymalnej wszechstronności

Getac rozumie, że każdy przypadek użycia jest wyjątkowy, dlatego wysoce konfigurowalna konstrukcja ZX80 zapewnia dużą elastyczność, jeśli chodzi o tworzenie specyfikacji, która jak najlepiej odpowiada potrzebom klientów.

Kluczowe funkcje obejmują konstrukcję dual SIM (jedna fizyczna karta SIM i jedna eSIM), która umożliwia szybkie przełączanie między sieciami operatorów, podczas gdy Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth v5.2 i opcjonalny dedykowany GPS oferują szybki transfer danych i możliwości pozycjonowania lokalizacji. W zależności od wymagań klienta ZX80 można również skonfigurować z 4G/5G LTE, NFC i czytnikiem kodów kreskowych, aby dopasować go do różnych zastosowań.

Wydajność gotowa na SI

Procesor Qualcomm QCS6490 w ZX80 zapewnia zadziwiającą wydajność przy niższych poziomach mocy, dzięki czemu idealnie nadaje się do wielu zastosowań przemysłowych IoT i komercyjnych. Tablet jest również gotowy na SI, wykorzystując silnik AI Engine firmy Qualcomm, co pomaga w uczeniu maszynowym na urządzeniu i umożliwia uruchamianie przypadków użycia SI przy jednoczesnym zachowaniu żywotności baterii. Aby zmaksymalizować potencjalne możliwości SI, ZX80 zawiera 12 GB pamięci LPDDR5. ZX80 jest dostarczany z fabrycznie zainstalowanym systemem Android 13 i można go aktualizować do przyszłych wersji systemu operacyjnego Android, umożliwiając użytkownikom korzystanie z nowych funkcji SI, gdy tylko staną się dostępne.

Wspierany przez szeroką gamę dedykowanych akcesoriów i oprogramowania
Podobnie jak wszystkie urządzenia Getac, ZX80 jest kompatybilny z szeroką gamą dedykowanych akcesoriów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania, pomagając użytkownikom zmaksymalizować funkcjonalność urządzenia w różnych scenariuszach branżowych. Obejmuje to bezpieczne stacje dokujące innych firm do optymalnego wykorzystania w pojazdach/wózkach widłowych, pasek na rękę, rysik i baterie o dużej pojemności, które można wymieniać podczas pracy w terenie, a także adapter USB-C o mocy 65 W i stację dokującą do wydajnego użytku w biurze. Klienci mogą również efektywnie zarządzać swoimi tabletami z systemem Android za pomocą preinstalowanego oprogramowania Getac, w tym zupełnie nowego Log Tool, deployXpress, enrollXpress, GDMS, Driving Safety Utility i OEMConfig.

Platforma Android nadal ewoluuje i rozwija się w sektorze przemysłowym, oferując nowe sposoby rozwiązywania kluczowych wyzwań i usprawniania operacji biznesowych” – mówi James Hwang, prezes Getac Technology Corporation. „Wprowadzając na rynek ZX80, dajemy naszym klientom z systemem Android jeszcze większy wybór, jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego wytrzymałego rozwiązania dla ich potrzeb i umożliwiamy im wykorzystanie wszechstronności Androida w środowiskach i scenariuszach, w których inaczej nie byłoby to możliwe”.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments