DRAGO entertainment, twórca globalnego hitu Gas Station Simulator, realizując rozległy plan rozwoju swojego flagowego tytułu, zamierza w bieżącym roku, co kwartał, wydawać do niego nowe płatne dodatki. W między czasie pojawiać się będą bezpłatne aktualizacje i rozszerzenia. Największym płatnym dodatkiem będzie DLC Shady Deals. Jak podała Spółka, jego produkcję wspierać będzie doświadczony developer Duality S.A. Projekt trafi na rynek już w III kwartale br.

W październiku ub. roku, z okazji 25-lecia istnienia firmy oraz uroczystości debiutu DRAGO entertainment na rynku regulowanym GPW, spółka przedstawiła ambitną mapę rozwoju swojego globalnego hitu Gas Station Simulator. W myśl tego, w bieżącym roku, co kwartał, swoją premierę będą miały duże płatne dodatki. Dotychczas zapowiedziane to: Tidal Wave (premiera w I kwartale), Car Junkyard (premiera w II kwartale) oraz największe DLC: Shady Deals (premiera w III kwartale).

Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z kompetentnym developerem – Duality S.A. Doświadczony partner wesprze nas produkcyjnie przy największym z zaplanowanych dodatków do Gas Station Simulator – DLC Shady Deals. Naszym przepisem na dalsze rozszerzanie grona fanów tego tytułu jest stałe i różnorodne zwiększanie zawartości gry. Dotyczy to zarówno wydawania płatnych dodatków, jak i bezpłatnych update’ ów i rozszerzeń. Chcąc utrzymać intensywne tempo rozwoju tytułu, zawarliśmy umowę z ww. podwykonawcą. Duality, podobnie jak my, cechuje się profesjonalnym i zaangażowanym podejściem do produkcji, co ma znaczenie przy tematyce GSS. Liczymy na udaną współpracę. – mówi Joanna Tynor, Prezes Zarządu DRAGO entertainment S.A.

DLC Shady Deals, pod względem poziomu wishlisty, to najbardziej oczekiwany dodatek do Gas Station Simulator. Jednocześnie to największy z dotychczas zaplanowanych DLC.

DRAGO entertainment, które osiągnęło tak duży sukces na Gas Station Simulator, zdecydowało się na współpracę z nami przy tak ważnym i dużym dodatku jak Shady Deals. To dla nas komplement i wyróżnienie. Jesteśmy fanami gry podstawowej i z przyjemnością zrobimy jej „ciemniejszą stronę” pozostając jednak w klimacie wypracowanym przez DRAGO, który tak pokochali gracze. Przed nami duże wyzwanie, bo to trochę Gas Station Simulator 2, tylko w wersji „szemranej”. – mówi Tomasz Strzałkowski, Prezes Zarządu Duality S.A.

Duality Games S.A. powstało w 2017 roku. W swoim portfolio ma takie tytuły jak Barn Finders, Unholy czy Accident. Studio specjalizuje się w produkcji gier z gatunku symulatorów. Akcje spółki są przedmiotem obrotu na NewConnect.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments