Aurora Studio jako spółka skoncentrowana na produkcji gier w oparciu o własne IP opublikowała na platformie Steam stronę swojej pierwszej produkcji HARM Weather Warfare. Trailer gry miał swoją premierę na YouTube prestiżowego serwisu IGN, informacje o grze pojawiły się także w innych kanałach wydawnictwa. Wydanie wersji Early Access gry planowane jest na ostatni kwartał 2024.

HARM Weather Warfare to survival, który wrzuci gracza do świata szarganego przez przerażające anomalie pogodowe. Śnieżyce w środku lata, zrywające dachy wichury, deszcze zamieniające drogi w porywiste potoki – to tylko część z niespodzianek utrudniających przetrwanie. Tajemnicze wyładowania elektromagnetyczne, którym towarzyszą intensywne rozbłyski i dzienne zorze, podkreślają dziką naturę okolicy. Ucieczka z tego upiornego zakątka nie będzie jednak tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Wszystkie drogi ewakuacji są odcięte, a jedyna szansa na odzyskanie wolności spoczywa wśród opuszczonych korytarzy bazy HARM.

Główny bohater będzie musiał przeżyć, uratować najbliższych, ale też rozwikłać zagadkę kataklizmów, które dotknęły okolicę. Będzie musiał się zmierzyć nie tylko z trudnymi sytuacjami, ale także podejmować czasami wątpliwe moralnie wybory. Nie wszystko w otaczającym świecie będzie oczywiste czy jednoznaczne. W opinii twórców, dzięki zastosowaniu algorytmów AI, HARM w pełni zaangażuje graczy na wiele godzin gry.

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowych efektów prac. Tworząc HARM inspirujemy się faktami i teoriami spiskowymi związanymi z programami badawczymi nad przesyłaniem fal wysokiej częstotliwości oraz ich wpływem na jonosferę. W założeniu gry, nawiedzające świat niespodziewane zmiany pogodowe i kataklizmy mogą nie być dziełem przypadku. – komentuje Tomasz Mazur, wspierający merytorycznie zespół tworzący grę HARM Weather Warfare.

Według założeń tytuł pojawi się w pierwszej kolejności na platformie Steam, zaś w późniejszym czasie ma zostać wydany także na innych platformach. Dokładna data zostanie zaprezentowana przez Zarząd Aurora Studio w późniejszym czasie. Zachęcamy do śledzenia kanałów komunikacji Aurora Studio – YouTube, Discord, Facebook, X aby być na bieżąco z kolejnymi ujawnianymi informacjami o grze. Na karcie Steam można dołączyć do społeczności gry jak i zapisywać na wishlistę.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments