Titan OS S.L. (Titan OS), firma technologiczna, rozrywkowa i reklamowa, ogłosiła uruchomienie swojej działalności oraz wprowadzenie niezależnego, europejskiego systemu operacyjnego dla Smart TV. Titan OS S.L. nawiązał strategiczne partnerstwo z TP Vision, które już cieszyło się wyłącznym partnerstwem dla telewizorów opartych na systemie Linux, a teraz będzie oferowany na wybranych telewizorach Philips w Europie i Ameryce Łacińskiej.

Nowy system operacyjny początkowo pojawi się na dwóch modelach, PML9019 mini-led i PUS8919, oba zostaną wprowadzone na rynek w pierwszej połowie 2024 roku. Titan OS S.L. został założony przez doświadczonych liderów branży z sektorów rozrywki, mediów i inwestycji w Europie i Ameryce, w tym uznanych ekspertów z Disneya, Roku, Rakuten TV i KKR. Firma ma swoją siedzibę w Barcelonie, a jej globalna obecność jest rozwijana poprzez dodatkowe biura w Amsterdamie i Tajpej.

CEO, Europe & LATAM, TP Vision Kostas Vouzas skomentował: Jako część naszej długoterminowej strategii, posiadanie wyboru platform Smart TV jest niezbędne. Nasza praca z Titan OS S.L. pozwoli nam na wdrożenie naszej własnej personalizacji i integracji produktu. Ostatecznie, nasi klienci skorzystają na tym, mając łatwy dostęp do zarówno globalnych usług premium, jak i zwiększając i upraszczając dostęp do bardziej lokalnych treści.

Jak stwierdził Jacinto Roca, CEO w Titan OS S.L: Jesteśmy bardzo podekscytowani partnerstwem z TP Vision, firmą odpowiedzialną za marki Philips i AOC. Razem tworzymy telewizję na nowo, aby dostarczyć najlepsze spersonalizowane doświadczenie, pomagając widzom łatwiej znaleźć swoje ulubione treści. To pozwoli nam, od pierwszego dnia, dotrzeć do milionów widzów w Europie i Ameryce Łacińskiej”. System operacyjny zapewni klientom dostęp do obszernej listy aplikacji i kanałów, dzięki zawartym umowom z globalnymi i lokalnymi partnerami na rok 2024, w tym Netflix, Prime Video, Youtube, Disney +, Pluto TV, DAZN, wśród wielu innych.

Titan OS S.L. ma niezłomne zobowiązanie do bezpieczeństwa danych i prywatności. Przestrzegając rygorystycznie lokalnych i regionalnych przepisów oraz dostosowując się do najnowszych standardów IAB, zapewnia ochronę praw naszych klientów. Platforma Titan jest również wzmocniona zaawansowanymi usługami zapobiegania oszustwom i dokładnego pomiaru, co ustanawia nowy standard w bezpiecznej i godnej zaufania rozrywce telewizyjnej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments