Art Selfie to funkcja Google Arts & Culture, uruchomiona w 2018 roku, pomogła Wam znaleźć Waszych sobowtórów w historii sztuki. Teraz, korzystając z mocy generatywnej sztucznej inteligencji, Art Selfie 2 ponownie pozwala Wam stanąć twarzą w twarz z kulturą, odwiedzając światową sztukę, historię i kulturę, z Wami w centrum.

Funkcja, która początkowo była prototypem rozwiniętym w ramach programu Artists in Residence, umożliwia zrobienie sobie selfie lub zdjęcia z przyjaciółmi i wybranie stylu, a następnie sprawdzenie, jak generatywna sztuczna inteligencja tworzy artystyczny obraz wokół Waszej twarzy, płynnie łącząc Wasze selfie z wybranym scenariuszem.

Wcielając się w odkrywcę wspinającego się na Everest, namalowani jako muza w ogrodzie Moneta lub odziani w sportową zbroję niczym odważny średniowieczny rycerz. Dzięki ponad 25 różnorodnym stylom i wielu innym, które zostaną dodane w przyszłości, Art Selfie 2 to Wasz paszport na podróż pełną kreatywnych poszukiwań i nauki.

Uczcie się podczas tworzenia

Art Selfie 2 to coś więcej niż tylko selfie warte udostępnienia. To także brama do poznawania kultury. Podczas generowania Waszego obrazu, dla każdego stylu otrzymujecie ciekawostki, a po transformacji możecie odkrywać powiązane historie, artefakty i wiele więcej — a wszystko to dzięki naszym partnerom. Kliknijcie „czytaj więcej” na ekranie wyników, aby zgłębić kierunki artystyczne, okresy historyczne lub odległe miejsca, które zainspirowały Wasz nowy wygląd.

Uczcie się i odkrywajcie podczas tworzenia

Niezależnie od tego, czy jesteście miłośnikami sztuki, zapalonymi historykami, czy po prostu ciekawscy, Art Selfie 2 ma coś dla każdego. Pobierzcie już dziś aplikację Google Arts & Culture na Androida lub iOS i znajdźcie Art Selfie 2 w zakładce „Graj”, aby rozpocząć remiksowanie i udostępnianie Waszych selfie. Nie zapomnijcie o hashtagu #ArtSelfie2.

Jeszcze jeden sposób na zabawę z generatywną sztuczną inteligencją

Wraz z premierą Art Selfie 2 udostępniamy także Art Remix na całym świecie. Ta funkcja wystawi na próbę Wasze umiejętności tworzenia podpowiedzi (promptów) dla sztucznej inteligencji. Zobaczycie dzieła sztuki wraz z opisującym je tekstem, a Waszym zadaniem będzie edycja tego opisu i wyobrażenie sobie dzieła z własnym, unikalnym akcentem.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments