Notowana na rynku NewConnect spółka VR Factory Games, specjalizująca się w tworzeniu i wydawaniu gier wykorzystujących technologię wirtualnej rzeczywistości, zapowiada premierę swojego tytułu Workshop Simulator VR w pierwszym kwartale 2024 r. Produkcja będąca symulatorem prowadzenia własnego warsztatu renowacji, wkrótce zadebiutuje na platformach takich jak Meta. Jednocześnie firma pracuje nad grami Bartender VR Simulator i Horror Bar VR w wersjach na PlayStation VR2.

Workshop Simulator VR zaprosi graczy do świata renowacji i relaksu. Dzięki symulatorowi spróbują oni swoich sił w odnawianiu starych, ale wyjątkowych przedmiotów z tzw. duszą, które dzięki ich pracy będą mogły stać się małymi dziełami sztuki. Gra została zaprojektowana z naciskiem na realistyczną renowację, co zapewni użytkownikom niesamowite doświadczenia i przeżycia.

Workshop Simulator VR pozwoli graczom zanurzyć się w świecie sztuki rzemieślniczej, w którym będą mogli uwolnić swoją fantazję i kreatywność. Obecnie jesteśmy w trakcie zamkniętych beta testów produkcji na Meta Quest. Gracze mogą wziąć w nich udział poprzez aplikację przez serwer VR Factory na serwerze Discord. W trakcie prac nad produkcją bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie użytkowników i już wkrótce zaoferujemy im wysokiej jakości tytuł. Wierzę, że spodoba się on nie tylko fanom renowacji, ale wszystkim miłośnikom symulatorów. mówi Sławomir Matul, CEO VR Factory Games.

Workshop Simulator VR zaoferuje graczom szeroką gamę przedmiotów do renowacji i odnowienia. W miarę postępów i dzięki zdobywanemu doświadczeniu – użytkownicy będą mogli zarabiać większe pieniądze za ukończone renowacje i przyjmować bardziej wymagające zlecenia. Pozwoli im to na inwestycję w ich warsztat renowacji, ulepszanie sprzętu, a także odblokowywanie nowych możliwości w grze, która zawiera silny aspekt edukacyjny.

Workshop Simulator VR to nie tylko wciągająca rozrywka, lecz również nauka. W trakcie rozgrywki gracze będą mogli poznać różnorodne narzędzia i procesy renowacji przedmiotów, takie jak np. demontaż, piaskowanie, mycie, przemalowywanie i wiele innych. Być może ktoś z nich zechce wykorzystać tę wiedzę i spróbować swoich sił w majsterkowaniu w realnym życiu. podkreśla Sławomir Matul.

Ciekawym wątkiem gry są wciągające historie, mocno związane z przedmiotami i ich właścicielami zlecającymi odnowę i renowację. Premierę Workshop Simulator VR na platformach Meta i Steam zaplanowano w pierwszym kwartale 2024 r.

Równolegle VR Factory Games pracuje nad grami: Bartender VR Simulator i Horror Bar VR w wersjach na PlayStation VR2. Oba tytuły zdobyły uznanie i liczne nagrody. Aktualnie są one w końcowej fazie certyfikacji. Spółka ma już gotowe profile wspomnianych gier na platformie sprzedażowej Sony i planuje ich premiery na niej zaraz po zakończeniu procesu certyfikacji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments