Wystartowała sprzedaż nowej inwestycji mieszkaniowej belgijskiego dewelopera, GH Development. Projekt Orzechowa znajduje się przy ulicy o tej samej nazwie we Włochach w Warszawie. Jest to kolejny projekt po MOXO HOUSE i Livin’ Praga realizowany przez Spółkę w stolicy. Firma w planach ma realizację 7 inwestycji na posiadanych gruntach, w których powstanie ponad 2100 mieszkań.

Projekt Orzechowa obejmuje 114 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 25 do 82 m kw. i mających od 1 do 4 pokoi. Każde z mieszkań, oprócz ustawnego układu pomieszczeń, posiadać będzie balkon, loggię lub ogródek. Dla komfortu mieszkańców w budynku znajdzie się wygodny podziemny parking i komórki lokatorskie, a na parterze zlokalizowane będą lokale handlowo-usługowe. Inwestycja znajduje się przy ulicy Orzechowej 3 w warszawskiej dzielnicy Włochy. To dynamicznie rozwijająca się część miasta o dobrej infrastrukturze usługowo-edukacyjnej. Doskonała lokalizacja i nieduża odległość nieruchomości od przystanków komunikacji miejskiej zapewni dogodny dojazd do centrów biurowych, galerii handlowych oraz pozostałych dzielnic Warszawy.

Ostatnie miesiące były dla nas bardzo intensywne. Przygotowywaliśmy się do uruchomienia sprzedaży Orzechowej – naszej trzeciej inwestycji w Warszawie. Jednocześnie zakończyliśmy sprzedaż apartamentowca MOXO HOUSE na Mokotowie i uruchomiliśmy sprzedaż projektu Livin’ Praga na Pradze Północ. Jestem przekonany, że oferta Orzechowej trafi do serc nabywców. Jest to bardzo dobrze przygotowany projekt, który odpowiada na aktualne potrzeby kupujących. – powiedział Michał Szałajko, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing w GH Development.

Firma pracuje także nad przygotowaniem realizacji następnych projektów w stolicy na posiadanych przez siebie działkach. Deweloper konsekwentnie wdraża swoją strategię biznesową, zakładającą tworzenie nowoczesnych i innowacyjnych inwestycji mieszkaniowych w atrakcyjnych miejscach. W samej tylko Warszawie GH Development planuje zbudować ponad 2100 mieszkań w 7 różnych lokalizacjach. Firma stale powiększa zasoby gruntów pod realizację nowych inwestycji, kierując ofertę do odbiorców o różnych potrzebach. Aktualnie deweloper przygotowuje się do rozpoczęcia sprzedaży kolejnej inwestycji w Warszawie — we Włochach.

GH Development w planach ma wprowadzenie swojej oferty do największych miast regionalnych w Polsce. Jako pierwszy na listę nowych lokalizacji trafił Wrocław, gdzie znajduje się drugie biuro firmy. Jeszcze w tym roku GH Development spodziewa się finalizacji pierwszej akwizycji na wrocławskim rynku nieruchomości.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments