Wczroaj o godz. 12:00 CET, Mark Zuckerberg ogłosił, że Threads będzie dostępne w całej Unii Europejskiej, w tym oczywiście także w Polsce. Threads to aplikacja stworzona przez zespół Instagrama pozwalająca na udostępnianie publicznych wiadomości tekstowych i wchodzenie w dyskusje z innymi użytkownikami.

Od czasu uruchomienia aplikacji Threads w lipcu br. wprowadzono mnóstwo ulepszeń i aktualizacji. Między innymi stworzono jej wersję przeglądarkową, a także zakładkę pokazującą wyłącznie treści publikowane przez obserwowanych, możliwość edycji postów oraz wyszukiwania za pomocą słów kluczowych, tagowanie oraz wiele innych. Cieszymy się, że możemy dać większej liczbie osób możliwość obserwowania i dołączania do rozmów, na których im zależy.

Od dzisiaj mieszkańcy Unii Europejskiej będą mogli utworzyć profil na Threads, który będzie połączony z ich kontem na Instagramie. Mogą też skorzystać z nowej platformy bez zakładania konta. Osoby korzystające z Threads bez profilu mogą wyszukiwać konkretne konta, przeglądać bądź zgłaszać treści oraz udostępniać je innym za pomocą linku. Nie mogą jednak wchodzić w interakcje, np. odpowiadać czy podawać dalej treści na platformie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments