ASBISc Enterprises Plc, wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług ICT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), otworzył kolejny salon iSpace ze statusem Apple Authorized Reseller w Kazachstanie – tym razem w mieście Aktobe.  W nowym salonie będzie też działała spółka Breezy, zajmująca się odnawianiem i sprzedażą używanych telefonów.

ASBIS sprzedaje produkty Apple w 10 krajach, w których jest oficjalnym dystrybutorem firmy Apple. Nowo otwarty salon jest już 9. w Kazachstanie, natomiast łącznie Grupa prowadzi obecnie na terenie swojej działalności 29 salonów, w których można kupić produkty Apple.

Nowy salon iSpace jest zlokalizowany w mieście Aktobe, w centrum handlowym Keruen, w którym swoje sklepy mają prestiżowe marki globalne. Aktobe to jedno z głównych miast Kazachstanu. Jest to miasto przemysłowe, które liczy ponad 0,5 miliona mieszkańców.
Salon iSpace w Aktobe ma 74 m2 powierzchni i zaprojektowany jest również jako showroom marki Apple.

Będzie tu można nie tylko kupić oryginalne produkty Apple, zapoznać się z funkcjonalnością poszczególnych produktów oraz je przetestować, ale też wymienić lub naprawić uszkodzony sprzęt. Z okazji otwarcia salonu odwiedzający mieli możliwość skorzystania ze specjalnych ofert na wybrane produkty Apple.

Kazachstan jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się krajów w Azji. Zgodnie ze strategią rozwoju Kazachstanu ogłoszoną przez Prezydenta tego kraju, do 2050 r. Kazachstan chciałby znaleźć się w gronie 30 najbardziej rozwiniętych państw świata. Dlatego jest to dla nas bardzo istotny rynek, który już dziś jest największym w naszej strukturze sprzedaży. Inwestujemy w kolejne salony Apple na terenie Kazachstanu, ponieważ wciąż widzimy duży potencjał tego rynku. Jestem przekonany, że obecny salon jeszcze mocniej wzmocni nasz rozwój w tym kraju. – powiedział Serhei Kostevitch, CEO Grupy ASBIS.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments