Polska spółka mPTech nawiązała partnerstwo z litewskim operatorem sieci komórkowej BITE. W wyniku tej współpracy, w ofercie grupy działającej na terenie Litwy i Łotwy pojawiły się najnowsze smartfony marki HAMMER.

BITE to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych w tej części Europy, z siedzibą w Wilnie.

Dziękujemy za zaufanie i otwartość ze strony naszego nowego partnera. Od lat rozwijamy się w tej części Europy jako mPTech i nawiązanie współpracy z takim dużym partnerem jak BITE jest potwierdzeniem naszego progresu. Podobnie jak nasz partner, wśród naszych wartości stawiamy na bliski kontakt z klientem oraz chętnie sięgamy po nowoczesne rozwiązania. Ma to odzwierciedlenie w naszej ofercie, w której dostępne są produkty z eSIM, 5G czy VoLTE. Cieszymy się, że część z nich jest już dostępna dla klientów BITE oraz mamy nadzieję, że z czasem będzie ich jeszcze więcej. mówi Piotr Spychalski, dyrektor sprzedaży mPTech.

mPTech Sp. z o.o. to największy polski producent telefonów o ogólnoeuropejskim zasięgu działalności. Firma aktywnie działa w obszarze telefonii komórkowej i elektroniki użytkowej, oferując produkty pod markami myPhone, HAMMER oraz techbite.

BITE — lider branży technologicznej na Litwie

Od ubiegłego roku BITE realizuje największy projekt inwestycyjny w historii firmy – inwestuje 100 milionów euro na budowę zupełnie nowej sieci 5G i modernizację istniejących sieci.

W ramach współpracy BITE wprowadziło wzmocnione smartfony marki HAMMER do swojej oferty. Wśród dostępnych modeli znajdują się HAMMER BLADE 4, HAMMER ENERGY X, HAMMER CONSTRUCTION, HAMMER BLADE 5G oraz HAMMER IRON 4.

Wspomniane telefony cechuje nie tylko niezwykła odporność, ale także praktyczne narzędzia, takie jak technologia eSIM, kamera noktowizyjna, dalmierz laserowy oraz wbudowany termometr na podczerwień.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments