18 września br. DRAGO entertainment zapowiedziało na platformie Steam najnowszy płatny dodatek do swojego hitu Gas Station Simulator. Po 12 dniach DLC Tidal Wave znalazło się w zestawieniu najbardziej oczekiwanych gier na platformie Steam.

Gas Station Simulator, globalny hit od Drago entertainment, został wydany dwa lata temu. Spółka stale rozwija podstawową grę, a także wydaje płatne i bezpłatne dodatki. Z okazji drugiej rocznicy wydania podstawowej gry, gracze otrzymali duży update, zawierający możliwości zwiększenia ilości pracowników, a także zupełnie nowy system do zarządzania personelem. Jednocześnie zapowiedziany został płatny dodatek, który umożliwi przeniesienie graczy na tropikalną wyspę, na której stacja benzynowa dostarczy użytkownikom zupełnie nowe wyzwania. Planowana data premiery to I kwartał 2024 roku.

Joanna Tynor, Prezes Zarządu DRAGO entertainment S.A.

Zainteresowanie Gas Station Simulator utrzymuje się nadal na bardzo wysokim poziomie, a nasze pomysły na jej rozbudowę nie mają końca. W zeszłym tygodniu po raz kolejny nasz hit znalazł się w top 100 na liście bestsellerów. Dużo inspiracji pochodzi oczywiście od naszej społeczności. Wejście DLC w ciągu 12. dni na Global Top Wishlist Steam bez płatnych działań marketingowych potwierdza lojalność naszych fanów. – mówi Joanna Tynor, Prezes Zarządu DRAGO entertainment S.A.

Warto przypomnieć, że Gas Station Simulator zwrócił koszty produkcji w ciągu 1,5 godziny od udostępnienia do sprzedaży, a poprzednie płatne dodatki Can Touch This i Airstrip, a także zaplanowane przez DRAGO entertainment kolejne gry w uniwersum – Road Diner Simulator i Motel Simulator, równie dynamicznie wchodziły do zestawienia Global Top Wishlist Steam.

Ze względu na stały rozwój gry wraz z produkcją Tidal Wave DLC i kolejnych update’ów do podstawowej wersji, zdecydowaliśmy się na duże zmiany w kodzie. Gracze motywują nas do kolejnych dużych rozszerzeń, a my chcemy sprostać ich oczekiwaniom. To również przedsięwzięcie organizacyjne. Mamy obecnie trzy zespoły produkcyjne w DRAGO, z czego jeden pracuje wyłącznie nad rozwojem Gas Station Simulator, drugi nad Road Diner Simulator, a trzeci nad naszym największym tytułem z nowego gatunku: Winter Survival. Jednocześnie najbardziej doświadczone osoby czuwają nad produkcją Airport Contraband, w której wspomaga nas podwykonawca. To również wyzwanie dla naszego zespołu testerów oraz działu marketingu. Mamy pełne ręce roboty nad premierami zaplanowanymi na najbliższe dwa lata, zwłaszcza, że portfolio rozszerzone jest również o tytuły, dla których pełnimy rolę wydawcy: Farm Simulator i American Airport Simulator. – mówi Lucjan Mikociak, Wiceprezes Zarządu i Szef Studia DRAGO entertainment S.A.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments