Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o otwarciu brand space’u marki PlayStation, który znajduje się w warszawskiej siedzibie firmy. Jest to przestrzeń dla graczy oraz fanów marki, w której będą organizowane różne spotkania oraz wydarzenia.

Brand space PlayStation jest zlokalizowany w tym samy miejscu co siedziba PlayStation Polska, czyli na ulicy Grzybowskiej 62 w Warszawie. Ta przestrzeń została stworzona z myślą o graczach i fanach marki, dlatego będą w niej organizowane spotkania z mediami i influencerami, wydarzenia związane z marką, a także cykliczne atrakcje dla społeczności PlayStation Polska.

W brand space PlayStation są dostępne wszystkie aktualne produkty i akcesoria z ekosystemu PlayStation 5, a także wiele pamiątek ze starszych generacji konsol. Poza tym znajdują się w nim 4 stanowiska do gry, specjalna strefa VR, w której można ograć najnowsze tytuły na PlayStation VR2, a także strefa PC dedykowana tytułom PlayStation Studios wydanym na tę platformę.

Brand space to także strefa relaksu. Wygodne kanapy, lodówka z chłodnymi napojami i piękna panorama Warszawy pozwolą na chwilę zapomnieć o zewnętrznym świecie i zrelaksować się przy ulubionym tytule.

Brand space PlayStation Polska został wczoraj oficjalnie otwarty, a już w przyszłym tygodniu będą organizowane w nim pierwsze aktywności związane z premierą gry Marvel’s Spider-Man 2.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments