Infogain ogłosił dziś uruchomienie nowej filii w Krakowie. Powstanie nowego centrum stanowi najnowszy krok w ramach realizacji strategii Infogain, której celem jest wzmocnienie obecności w Europie Centralnej i Wschodniej i wspieranie inicjatyw transformacji cyfrowej klientów.

Centrum to będzie wspierać globalny rozwój firmy Infogain poprzez wykorzystanie najlepszych talentów w Polsce z dziedziny inżynierii oprogramowania i rozwoju platform cyfrowych.

Z przyjemnością ogłaszamy otwarcie naszego nowego centrum nearshore w Polsce. Otwarcie najnowocześniejszego centrum umożliwia osiągnięcie znaczących postępów w ramach naszego zaangażowania na rzecz klientów i pozwala nam świadczyć usługi bliżej klientów globalnych. Skuteczność naszego modelu dostaw nearshore została już udowodniona; ekspansja ta zwiększy naszą sprawność działania i zdolność do opracowywania wyników biznesowych na rzecz naszych klientów. – powiedział Ayan Mukerji, dyrektor generalny Infogain.

Infogain aktywnie działa w miejskim ekosystemie IT. Firma wspiera szereg inicjatyw Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL), a także sponsoruje wydarzenia branżowe i uczestniczy w wydarzeniach branżowych, takich jak Devoxx Poland i studenckie targi pracy. Działalność na rzecz społeczeństwa stanowi filar strategii korporacyjnej Infogain; firma wspiera akcje charytatywne, takie jak Szlachetna Paczka i Poland Business Run.

Gratuluję Infogain otwarcia nowego centrum w Polsce. Jesteśmy przekonani, że zaangażowanie Infogain w inwestycje w Krakowie znacząco przyczyni się do rozwoju polskiego sektora technologicznego. Składamy najlepsze życzenia firmie Infogain w związku z jej dalszą ekspansją i zwiększaniem globalnego zasięgu. – mówi Jerzy Muzyk, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa.

Infogain jest jednym z pierwszych najemców wprowadzających się do nowo wybudowanej, nowoczesnej przestrzeni roboczej w The Park Kraków. Przestronne biuro na piątym piętrze zapewnia widok na malowniczy Zalew Bagry i jest idealne dla szybko rozwijającego się zespołu firmy. Budynek został wybudowany zgodnie z zasadami ESG (ang. Environmental, Social, and Governance – ESG), zapewniając dostęp do terenów zielonych, obszarów wolnych od pojazdów itp.

Projekt budynku jest zgodny z własną polityką ESG firmy Infogain, przewidującą zmniejszanie śladu węglowego i działanie na rzecz zrównoważonych zmian poprzez wolontariat i partnerstwa w ramach zróżnicowanych celów społecznych.

Kraków zapewnia firmie doskonałe możliwości pozyskania talentów technologicznych, a lokalizacja przyciąga klientów. Nowa przestrzeń idealnie nadaje się do nawiązywania współpracy, tworzenia koncepcji oraz wspólnego opracowywania rozwiązań, wraz z klientami i partnerami. – mówi Krystian Sperka, Wiceprezes i Dyrektor zarządzający Infogain Poland.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments