Emirates SkyCargo jest teraz dostępne w wewnętrznym systemie rezerwacji Kuehne+Nagel. To kamień milowy dla Emirates SkyCargo, które po raz pierwszy udostępniły swoje usługi za pośrednictwem platformy spedycyjnej, co dodatkowo podnosi poziom światowej klasy obsługi klientów przewoźnika.

Bezpośrednie połączenie host-to-host z systemem Emirates SkyCargo usprawnia proces rezerwacji dla agentów Kuehne+Nagel, zapewniając dostęp do rozkładów lotów, taryf i dostępnej pojemności w czasie rzeczywistym. Usługa została po raz pierwszy uruchomiona w Szwajcarii i Austrii, a do końca roku zostanie udostępniona użytkownikom w wybranych krajach Europy, obu Ameryk, Afryki, Azji i Oceanii.

To partnerstwo jest świadectwem naszej wieloletniej strategii cyfryzacji, która ma na celu poprawę obsługi klienta, usprawnienie operacji i zwiększenie wydajności. Tworząc bezpośrednie ścieżki dla klientów takich jak Kuehne+Nagel, aby połączyć się z Emirates SkyCargo, możemy zoptymalizować proces rezerwacji i wzmocnić nasze relacje w całym ekosystemie logistycznym. – powiedział Nabil Sultan, starszy wiceprezes oddziału Emirates SkyCargo.

Początkowo usługa będzie dostępna dla ładunków drobnicowych, z możliwością dodania innych produktów z oferty Emirates SkyCargo w niedalekiej przyszłości.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments