Obecność w największych polskich miastach, nieoczywista i wyróżniająca komunikacja oraz rosnąca grupa zadowolonych klientów – po dwóch latach działalności aplikacja Żabka Jush ma mnóstwo powodów do świętowania. A wraz z nią jej klienci, którzy pokazują, że aplikacja na stałe zagościła w ich codziennym życiu. Od momentu startu usługi najbardziej lojalny klient złożył już 656 zamówień, a inny fan wygody i szybkości zamawiał w aplikacji Żabka Jush przez 574 dni w ciągu 2 lat jej istnienia!

Od momentu startu usługi w październiku 2021 r. Żabka Jush obejmowała zasięgiem kolejne miasta i obecnie dostarcza zamówione produkty już nawet w 15 minut dla mieszkańców Warszawy, Gdańska, Sopotu, Krakowa, Poznania i Katowic. Dzięki intuicyjnej aplikacji i ekspresowym dostawom zwiększa się również grupa klientów, którzy korzystają z tego wygodnego rozwiązania pozwalającego im na oszczędność czasu każdego dnia. W niektórych przypadkach możemy to rozumieć bardzo dosłownie, bo od momentu startu usługi najbardziej lojalny klient złożył już 656 zamówień, a inny zamawiał przez łącznie niemal 600 dni!

Świętujemy nie tylko drugie urodziny, ale również to, że w tym czasie staliśmy się tak ważnym elementem życia naszych klientów. Nasza usługa ułatwia ich codzienność i pozwala im znaleźć więcej czasu na to, co dla nich ważne. A ponieważ klienci i ich potrzeby stanowią sedno naszej działalności, świętując drugie urodziny, przygotowaliśmy dla nich ofertę produktów po zaledwie 2 złote. Liczymy na to, że będzie to forma zdmuchnięcia symbolicznych świeczek na torcie Żabki Jush wspólnie z naszymi klientami. – mówi Zuzanna Dębowska – Chief Commercial Officer w Lite e-Commerce. 

Jak wynika z danych Żabki Jush, Warszawiacy bardziej niż mieszkańcy innych miast lubią banany, mieszkańcy Krakowa pokochali kanapki Tomcio Paluch, zaś Poznaniacy uwielbiają pizzę Sukcesilianę. Dlatego przygotowując urodzinową promocję, Żabka Jush pomyślała o różnych gustach. Wśród produktów w wyjątkowo niskiej cenie znajdziemy m.in. napoje (m.in. Lipton, Pepsi, Coca-Cola, Tiger), owoce czy słodkie przekąski (m.in. Kinder Bueno czy Bounty).

Promocja trwa od 16 do 22 października br. Każdego dnia trwania promocji wybrane 3 produkty będzie można kupić na jedyne 2 złote. Od piątku do niedzieli wzrośnie liczba produktów objętych promocją — znajdziemy ich aż 5. Szczegóły dotyczące produktów objętych promocją danego dnia można znaleźć w aplikacji Żabka Jush.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments