Zebra Technologies Corporation wprowadza dziś Zebra Pay™. To pierwsze w branży zintegrowane, oparte na modelu SPoC rozwiązanie do płatności mobilnych klasy korporacyjnej dla handlu detalicznego, hotelarstwa, rozrywki, mobilności w terenie i logistyki.

Zebra Pay™ jest unikalnym rozwiązaniem, ponieważ działa w oparciu o standardowe usługi Google Mobile Services (GMS) i najnowszą wersję Android OS. Umożliwia firmom przyjmowanie płatności na wielofunkcyjnych komputerach mobilnych i tabletach Zebra, przekształcając je w bezpieczne terminale płatnicze, dzięki rozwiązaniu oparty na SPoC/COTS.

Zgodnie z najnowszym raportem Global Payments Report opracowanym przez FIS, portfele mobilne i płatności kartą mają stanowić prawie 88% wszystkich transakcji osobistych do 2026 roku. Z kolei badanie Zebra 15th Annual Global Shopper Study wykazało, że 76% kupujących oczekuje najnowszych technologii w sklepach, co potwierdza potrzebę posiadania nowoczesnego i bezpiecznego mobilnego punktu sprzedaży (mPOS).

Zebra Pay jest dostępna w komputerach mobilnych Zebra z serii TC5x i TC7x oraz tabletach ET4x. Rozwiązanie to umożliwia sprzedawcom detalicznym, pracownikom branży hotelarskiej i logistycznej noszenie w ręku kompletnego systemu mPOS do przyjmowania bezpiecznych, portfeli cyfrowych oraz płatności kartami chipowymi, oraz wprowadzanie kodu PIN niemal w każdym miejscu.

Zebra Pay rozszerza możliwości płatności mobilnych na kompatybilnych urządzeniach mobilnych o obsługę kolejek, sprzedaż wspomaganą, sprzedaż w lokalizacjach tymczasowych, na parkingach i w terenie, a także zmniejsza potrzebę obsługi wielu urządzeń przez sprzedawców. Ponadto rozwiązanie wykorzystuje certyfikowane przez Payment Card Industry (PCI) zabezpieczenia oparte na chmurze i zapewnia klientom możliwość instalowania dowolnej aplikacji biznesowej poprzez systemy klasy MDM lub ze sklepu Google Play bez konieczności posiadania specjalnych kluczy, lub uprawnień.

Zebra Pay kontynuuje nasze dziedzictwo innowacji w zakresie nowych sposobów pracy dzięki pierwszemu w branży rozwiązaniu do płatności mobilnych. Opracowane z myślą o poprawie jakości obsługi klienta i zwiększeniu produktywności pracowników, Zebra Pay zapewnia prawdziwie wielofunkcyjne urządzenie mobilne, które może obsługiwać płatności, bez potrzeby stosowania dedykowanych terminali płatniczych i otwierając nowe sposoby przyjmowania płatności. – tłumaczy Julie Johnson, Senior Vice President i General Manager, Enterprise Mobile Computing, Zebra Technologies.

Rozwiązanie jest zbudowane zgodnie ze standardami PCI i posiada certyfikat EMV Level 3, aby wspierać dostarczanie płynnych, bezpiecznych płatności kartami chipowymi na całym świecie. Współpracuje również ze wszystkimi głównymi sieciami kart kredytowych i metodami płatności, w tym bezdotykową technologią NFC, chipem i paskiem magnetycznym.

Zebra Pay jest certyfikowana wraz z operatorem Global Payments w regionie EMEA i Worldpay w Ameryce Północnej – z dodatkowymi agentami rozliczeniowymi, w tym, w najbliższej przyszłości, firmą Fiserv. Umożliwi to szybkie wdrożenia systemu bez opłat za tworzenie nowych systemów softwarowych lub opłat początkowych. Jest to również rozwiązanie Visa Ready, spełniające wymagania Visa w zakresie optymalnej akceptacji płatności w punktach sprzedaży.

Zebra Pay umożliwia właścicielom firm szybkie wdrożenie i aktywację rozwiązania na istniejących urządzeniach, a oparty na chmurze Zebra Pay Merchant Portal zapewnia im pełny wgląd w status floty urządzeń, transakcje i ścieżkę audytu dla wszystkich lokalizacji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments