Producent smartfonów Infinix jest już rok na polskim rynku. Z tej okazji wybrane modele dostępne są w urodzinowych cenach. Tylko w 2023 roku Infinix sprzedał już ponad 50 tys. telefonów.

Infinix to szybko rozwijająca się marka technologiczna, która już od 10 lat zajmuje się na świecie projektowaniem, produkcją i sprzedażą smartfonów oraz innych urządzeń inteligentnych. Jest obecna w ponad 40 krajach, z czego od roku w Polsce. Na polskim rynku dostępnych jest obecnie 21 smartfonów marki, reprezentujących wszystkie cztery rodziny Infinix:

• ZERO, urządzenia flagowe,

• NOTE, wysoka wydajność i szybkie ładowanie w atrakcyjnej cenie,

• HOT, budżetowe rozwiązania z wydajnymi podzespołami,

• SMART, niezawodność w bardzo przystępnych cenach.

Wszystkie smartfony Infinix są wyposażone w przednią lampę błyskową i są sprzedawane w zestawie z kompletem akcesoriów, obejmującym m.in. ładowarkę, kabel, etui czy słuchawki. Wkrótce swoją premierę w Polsce będzie miał najnowszy smartfon marki, ZERO 30 5G, który jako pierwszy w swojej klasie wyposażony jest w przedni aparat z możliwością nagrywania filmów Ultra HD (4K/60 FPS).

W pierwszą rocznicę wprowadzenia smartfonów Infinix na polski rynek można powiedzieć, że Polacy polubili naszą markę. Docenili to, że urządzenia z naszego portfolio wyróżniają się m.in. dużą pamięcią, szybkim ładowaniem czy pełnym pakietem akcesoriów w zestawie, co zostało także dostrzeżone w wielu recenzjach naszych smartfonów. Dowodem na powyższe stwierdzenie jest między innymi fakt, że w 2023 roku sprzedaliśmy w Polsce już ponad 50 tysięcy smartfonów. Obok modelu SMART 6 HD, największą popularnością dotychczas cieszyły się takie modele jak NOTE 12 2023 oraz największy hit tego roku, czyli NOTE 30 Pro (smartfon z bezprzewodowym ładowaniem i bezprzewodową ładowarką w komplecie). Aktualnie seria NOTE dorównuje popularnością serii SMART. Z ciekawostek, które nas zaskoczyły, można wskazać na przykład otwartość naszych klientów na różne wersje kolorystyczne, gdzie w przypadku niektórych modeli kolor złoty stanowi 50% udziału ich sprzedaży. Nasi przyszli klienci mogą obejrzeć smartfony Infinix w sklepach naszych Partnerów Handlowych, gdzie na półkach znajduje się 6 tysięcy wersji demo. Chcę skorzystać z okazji i podkreślić, że jesteśmy niezmiernie wdzięczni za zaufanie, które okazali nam polscy Partnerzy Handlowi. – mówi Ryszard T. Lindner, zarządzający sprzedażą w Polsce i krajach bałtyckich.

Urodzinowe promocje na smartfony Infinix

Z okazji urodzin wybrane smartfony Infinix można będzie kupić taniej w promocjach zorganizowanych przez partnerów handlowych. Dodatkowo będziemy jeszcze w najbliższym czasie informować o dodatkowych niespodziankach dla naszych klientów.

Innowacje od Infinix w ostatnim roku

Produkty Infinix to nie tylko design, ale także najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, nie tylko w obszarach związanych z szybkością i bezpieczeństwem ładowania:

2022

• Technologia 180 W Thunder Charge – wyposażony w nią model ZERO Ultra ładuje się zaledwie w ciągu 12 minut

2023

• Technologia All-Round FastCharge – bezpieczne ładowanie przewodowe do 260 W i bezprzewodowe do 110 W, wraz z technologią ładowania zwrotnego, inteligentnego, obejściowego oraz wieloprotokołowego. All-Round FastCharge zastosowano w nowych smartfonach z serii NOTE 30.

• Technologia Ultra Power Signal (UPS) -wzmocnienie siły sygnału sieci komórkowej do 20-40 proc. i sygnału Wi-Fi nawet do 100 proc.

• 3D Lighting Leather – obudowa smartfona z syntetycznej skóry przepuszczającej światło.
Infinix angażuje się również we współpracę z innymi markami:

• dźwięk w smartfonach dostrojony przez specjalistów z JBL,

• finansowe wsparcie Centrum Nauki Tesli w Nowym Jorku,

• partnerstwo z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym w Wenecji.

Firma zaprojektowała również limitowaną edycję smartfona NOTE 30 VIP powstałą we współpracy z należącym do BMW Designworks, która niebawem pojawi się u wybranych Partnerów w Polsce.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments