W ciągu ostatnich dziewięciu lat French Touch La Belle Vie ! na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń w Polsce. French Touch La Belle Vie ! to oryginalna, wieloaspektowa koncepcja, która z rozmachem celebruje francusko-polską przyjaźń, tworząc bezkonkurencyjne działania kulturalne, medialne i komercyjne, takie jak publikacja prestiżowego magazynu „La Belle Vie”, który zaprasza czytelników w podróż przez sztukę życia „à la française”.

Polska i Francja to kraje, które mają wspaniałą tradycję dobrej współpracy i przyjaźni. Nasze narody łączy nie tylko historia, ale przede wszystkim dobry gust i wspaniałe smaki – dziewiąta edycja French Touch jest tego najlepszym dowodem! Nasza akcja handlowa i oczywiście wspaniałe show przyciągają tłumy Polaków i Francuzów. Jesteśmy z tego bardzo dumni i obiecujemy mnóstwo dobrych emocji. Zainteresowanie Galą zawsze było duże, ale tegoroczne jest zdecydowanie i pozytywnie zaskakujące. Nasi fani nie zawodzą. Pakiety firmowe i bilety dla gości indywidualnych są już prawie wyprzedane. – mówi Daniel Teboul, Prezes French Touch.

Najważniejszym wydarzeniem French Touch La Belle Vie jest bez wątpienia jego niezrównane show, odbywające się w prestiżowej scenerii warszawskiego Teatru Wielkiego Opery Narodowej i emitowane przez telewizję. Tegoroczny program gromadzi wielu artystów i talentów, którzy obiecują niezapomniane show. Na scenie będzie można oklaskiwać Moulin Rouge, najsłynniejszy kabaret świata, w spektaklu godnym najwspanialszych paryskich nocy. Dołączy do nich Zaz, najbardziej uznana na świecie francuska artystka. Edyta Górniak, której czterooktawowy głos podbił publiczność zarówno w Polsce, jak i daleko poza jej granicami.

Krystian Ochman, zwycięzca The Voice of Poland w 2020 roku, który budzi podziw swoimi nieustannymi sukcesami. Patrick Bruel, autor, kompozytor i wykonawca, który zdominował francuską scenę muzyczną, jednocześnie dając się poznać jako genialny aktor. Obsada musicalu „Je vais t’aimer”, który zachwyca Casino de Paris od momentu powstania w 2021 roku. Camille i Julie Berthollet, które podróżują po świecie ze skrzypcami i wiolonczelą w ręku, nadając klasycznemu repertuarowi niesamowitą nowoczesność. Kolejną gwiazdą będzie Alicja Szemplińska, zwyciężczyni trzech programów typu talent show: Hit, Hit, Hurra! (2016), The Voice of Poland (2019) oraz Szansa na sukces – Eurowizja 2020. Gala FRENCH TOUCH to także zawsze niezapomniane i absolutnie wyjątkowe duety artystów polskich i francuskich, które nie mogłyby zaistnieć w żadnych innych okolicznościach.

Tradycją French Touch jest wyczekiwane przez gości After Party, które w tym roku – po części koktajlowej we foyer Teatru Wielkiego – przeniesie się do klubu nocnego Opera Club. Otwarcie tej części wieczoru uświetni swym występem najsłynniejszy kabaret świata – Moulin Rouge. Aby mieć pewność, że Cię to nie ominie, zarezerwuj bilety już w tym tygodniu!

26 PAŹDZIERNIKA | GODZ. 19:00 | TEATR WIELKI OPERA NARODOWA FRENCH TOUCH to także akcja handlowa! Składają się na nią oferty rabatowe i wyjątkowy asortyment produktów francuskich lub inspirowanych Francją. Między 13 a 31.10.2023 w akcji handlowej bierze udział ponad 7000 punktów sprzedażowych i usługowych. Co roku Gali i akcji handlowej towarzyszy też edycja prestiżowego Magazynu La belle vie! – dostępnego nieodpłatnie od 15.10 w formie drukowanej i online, który notuje kilka milionów pobrań rocznie.

Dystrybuowany bezpłatnie do około 4 mln czytelników oferuje możliwość zaprezentowania swoich produktów i marek szerokiej publiczności w bardzo atrakcyjnym kontekście. Spotkajmy się 26 października 2023 o godz. 19:00 w Teatrze Wielkim Operze Narodowej! Emisja telewizyjna na antenie TVP2 planowana jest na 28 października o godz. 22:30. Na antenie TVP Kobieta emisja Gali przewidziana jest na 29 października o godz. 21:30 i jest zwieńczeniem „Francuskiego Tygodnia”, który trwa od 23 do 29 października.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments