Nowe rozwiązanie jest dostępne dzięki integracji PayU GPO z platformą Mastercard® Send™. Osoby zakładające zbiórki pieniędzy na Zrzutka.pl mają możliwość błyskawicznego wypłacenia zebranych od darczyńców środków na konto powiązane z odpowiednią kartą Mastercard.

Zrzutka.pl to najbardziej rozpoznawalna polska platforma crowdfundingowa do tworzenia zbiórek internetowych na dowolny cel. W ciągu 10 lat działalności Zrzutka.pl zyskała zaufanie ponad 700 000 użytkowników, którzy za jej pośrednictwem wpłacili na różne cele już ponad 1 miliard złotych.

Dzięki integracji PayU GPO z platformą Mastercard Send użytkownicy Zrzutka.pl zyskali nowy sposób na szybką, prostą i wydajną realizację wypłat środków zebranych w ramach organizowanych zbiórek. Przelew na kartę można zlecić w każdej chwili, a pieniądze trafią na rachunek odbiorcy niemal natychmiast, również w weekend – mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, CEO PayU GPO w Europie Środkowo-Wschodniej.

Możliwość przelania kwoty ze zbiórki niemal natychmiast po jej zakończeniu i dostęp do tych środków w zasadzie od razu to wyjątkowe rozwiązanie, które może mieć niewyobrażalne znaczenie dla beneficjentów w potrzebie. PayU wspiera nas kolejny raz we wdrożeniu tego typu, po tym jak wcześniej zaoferowaliśmy podobną usługę dla posiadaczy kart VISA – mówi Krzysztof Ilnicki, CTO i wiceprezes Zrzutka.pl.

Aby skorzystać z możliwości błyskawicznych przelewów na kartę, organizator zbiórki powinien najpierw dodać kartę Mastercard do swojego profilu na Zrzutka.pl. W tym celu uzupełnia dane karty oraz dokonuje ich weryfikacji. Po kliknięciu „Zweryfikuj i zapisz” zostanie wywołana transakcja na kwotę 1 zł (kwota ta jest automatycznie zwracana) zabezpieczona procedurą 3DS, która służy potwierdzeniu tożsamości właściciela karty.

Po pomyślnej weryfikacji danych karty i właściciela instrumentu płatniczego karta zostaje zapisana w profilu użytkownika Zrzutka.pl do realizacji przyszłych wypłat. Dane karty przechowywane są w bezpieczny sposób przez PayU GPO.

Poza wypłatą środków ze zbiórek, np. organizowanych na platformie Zrzutka.pl, usługa Mastercard Send ma także szereg innych zastosowań. Rozwiązanie to pozwala m.in. na szybki, bezpieczny i wygodny transfer środków z i na karty Mastercard, doładowania kart cyfrowych, prepaid lub portmonetek płatniczych, czy też wypłaty gotówki z portfeli kryptowalutowych. Szerokie możliwości zastosowania platformy pozwalają na przekazywanie pieniędzy w różnych walutach i krajach świata np. do rozliczeń między firmami i osobami fizycznymi.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments