Eneida Games (dawniej Hydra Games), opublikowała na platformie Steam trailer w całości pokazujący realną rozgrywkę z gry. “ADA: Tainted Soil” to jeden z trzech zapowiadanych projektów pod nową nazwą i nowymi sterami spółki. Premiera tytułu na PC i konsole planowana jest na drugą połowę 2024 r. lub pierwszą połowę 2025 r.

“ADA: Tainted Soil” to gra fabularna typu Action-RPG witająca graczy w barwnym sentymentalnym świecie 2D z widokiem z góry. Dedykowana jest dla pojedynczego gracza, który na swojej drodze spotka zaskakujące postacie, a każda decyzja będzie wpływać na dynamicznie zmieniającą się fabułę. Bohater będzie miał do dyspozycji broń, zaklęcia i umiejętności, które będzie musiał rozwijać, aby pokonywać unikatowych, mających własną historię przeciwników. Tytuł pojawi się na PC oraz konsolach, natomiast są plany dostosowana go również do urządzeń mobilnych.

Tworząc trailer, mieliśmy ambicję zaskoczyć nostalgicznym, a zarazem unikalnym połączeniem grafiki pixel-art z dynamiczną i wciągającą walką, toczoną w szybkich pojedynkach przeciwko hordom przeciwników. “ADA: Tainted Soil” stawia jednocześnie przed graczami zróżnicowane wyzwania, które wymagają pomysłowości i zdolności taktycznych. Wierzymy, że ta kombinacja utrzyma ich zainteresowanie naszym tytułem na długi czas. mówi Michał Rudowski, prezes Eneida Games.

“ADA: Tainted Soil” została wybrana przez Indie Games Poland do prezentacji na renomowanych targach branżowych. Będzie można ją zobaczyć w sierpniu na Gamescom w Kolonii oraz na wrześniowym PAX w USA.

Oprócz “ADA: Tainted Soil” spółka pracuje nad pozostałymi projektami. Drugą częścią flagowego produktu “Dont be Afraid’’, będącego sequelem wydanej w 2020 roku gry-horroru oraz “Kanashimi: Path of Samurai”, taktyczną grą turową z elementami roguelite, osadzoną w świecie legend średniowiecznej Japonii.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments