Udane współprace ze znanymi markami to klucz do sukcesu platformy GAMIVO. Spółka nie zwalnia tempa i uruchamia kolejną akcję – tym razem wspólnie z Alior Bankiem. W ramach tej akcji miłośnicy elektronicznej rozrywki, korzystający z programu Bezcenne® Chwile, będą mogli odebrać vouchery z kodami o wartości 25 PLN na zakup gier.

GAMIVO niejednokrotnie zaskakiwało graczy ciekawymi akcjami promocyjnymi z największymi markami takimi jak: Coca-Cola, Żabka, PayPal, Plarium czy Wargaming. Tym razem spółka połączyła siły z Alior Bankiem.

Bardzo cieszymy się, mogąc powitać w gronie partnerów GAMIVO tak znaną i szanowaną markę jak Alior Bank. Nasza współpraca to kolejny dowód na to, że gry już dawno przestały być atrakcją tylko dla dzieci. Gaming stał się jedną z najważniejszych gałęzi rozrywki. Dziś statystyczni gracze mają ponad 30 lat, więc posiadanie konta w banku i gaming idą w parze, co z kolei otwiera szeroki wachlarz ciekawych możliwości marketingowych. – podkreśla Mateusz Śmieżewski, prezes GAMIVO.

Pierwsza wspólna inicjatywa obu firm dotyczy programu Mastercard® Bezcenne® Chwile. Pozwala on klientom płacącym za codzienne zakupy kartą Mastercard® zbierać punkty, które następnie mogą wymieniać na nagrody zgodne ze swoimi pasjami.

Dostrzegamy, jak wielu spośród naszych klientów to gracze, dlatego staramy się z myślą o nich dostosowywać ofertę i rozszerzać gamę nagród dostępnych w programie Bezcenne® Chwile. Współpraca z GAMIVO była więc dla nas naturalnym krokiem. Szczególnie że nasz nowy partner może pochwalić się szeregiem udanych akcji marketingowych prowadzonych z firmami spoza świata gamingu. – wskazuje Mateusz Tomczak, menedżer ds. rozwoju produktów Alior Banku.

Dzięki GAMIVO do katalogu nagród dołączył voucher z kodem o wartości 25 PLN, który można wykorzystać na zakup wybranych produktów z całego asortymentu dostępnego na platformie.

Jesteśmy przekonani, że dzięki voucherom na GAMIVO program Bezcenne® Chwile stanie się jeszcze atrakcyjniejszy i popularniejszy wśród graczy. Oczywiście warto pamiętać, że chociaż na GAMIVO dominują gry, to na platformie można znaleźć również karty podarunkowe do znanych sieci sklepów czy subskrypcje do serwisów streamingowych z muzyką oraz serialami i filmami. Będzie to więc świetna opcja dla wszystkich klientów Alior Banku płacących kartą Mastercard. – zapewnia Mateusz Śmieżewski.

Tego rodzaju współprace zwiększają atrakcyjność marki i cementują jej pozycję na rynku. GAMIVO może pochwalić się wspólnymi akcjami m. in. z Coca-Colą, gdzie gracze mogli zdobyć zniżki na gry, zbierając punkty w aplikacji. Podobną możliwość mieli już niejednokrotnie użytkownicy aplikacji mobilnej sieci sklepów Żabka. Benefity na GAMIVO czekają także na studentów z Portugalii posługujących się międzynarodową legitymacją ISIC.

Nie brakuje również akcji prowadzonych wraz z twórcami gier. Platforma współpracowała, chociażby ze studiem Plarium mającym na koncie popularne RPG Raid: Shadow Legends, natomiast w lipcu odbyła się kolejna odsłona akcji, w ramach której GAMIVO i Wargaming nagradzali osoby grające w World of Warships.

Gracze to widzą i doceniają. GAMIVO ma już 5 mln zarejestrowanych użytkowników, z których większość pochodzi z Europy Zachodniej oraz Ameryki Północnej. Dzięki wysokiej jakości usług i nieustannemu rozwojowi, liczba osób korzystających z platformy sukcesywnie rośnie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments