Mindspace, globalny dostawca elastycznych przestrzeni do pracy w ponad 45 lokalizacjach na całym świecie, oficjalnie otworzył swoją pierwszą nowojorską siedzibę w kompleksie 25 Kent w Williamsburgu na Brooklynie. Jest to ultranowoczesny, wielofunkcyjny budynek mieszczący przestrzenie biurowe, handlowe i produkcyjne, których zarządcą i właścicielem jest firma Rubenstein Partners.

Williamsburg, młoda, tętniąca życiem dzielnica Brooklynu, jest siedzibą wielu firm technologicznych i startupów, a także przedsiębiorców, artystów, projektantów i agencji mediowych. Mindspace Williamsburg to czwarta lokalizacja firmy w Stanach Zjednoczonych i druga, po Mindspace Wanamaker w Filadelfii, otwarta we współpracy z Rubenstein Partners.

Pojęcie „miejsca pracy” przechodzi właśnie gruntowne zmiany. Obecnie przywiązujemy większą wagę do zdrowia (zarówno fizycznego, jak i psychicznego) oraz dobrego samopoczucia pracowników. Właśnie dlatego w swojej nowej lokalizacji, w 25 Kent Mindspace oferuje doskonale zaprojektowaną, ekskluzywną i elastyczną przestrzeń do pracy, w tym szeroko rozumianego coworkingu. Wszystko po to, aby biuro – dbające o potrzeby i dobrostan pracowników – było tak komfortowym miejscem pracy, jak dom.

Dbałość o dobrostan pracowników i dopasowanie do ich potrzeb to zaledwie dwie z licznych zalet przestrzeni biurowej Mindspace Williamsburg:

1. Dobrostan: 25 Kent oferuje ultranowoczesne centrum fitness z szatniami niczym
w SPA, kapsułami do medytacji i ścianą do boulderingu, z miejscami parkingowymi dla rowerów i samochodów. Obiekt otoczony jest również rozległą przestrzenią rekreacyjną, w skład której wchodzi duży prywatny taras do użytku Mindspace, przestrzeń na dachu będącą wyłącznie do dyspozycji najemców, miejsce z fantastycznym widokiem na panoramę Manhattanu, a także 73 akry terenów rekreacyjnych w sąsiadujących z budynkiem w parkach Bushwick Inlet Park i McCaren Park.

2. Bliskość i dopasowanie do potrzeb: Coraz więcej pracodawców pragnie zachęcić pracowników do powrotu do biur i zaoferować im miejsce pracy przypominające home office, mieszczące się w dynamicznie rozwijających się dzielnicach. Mindspace spełnia potrzeby zarówno pracodawców, jak i pracowników wszystko to dzięki elastyczności, udogodnieniom, dostępowi do pobliskich środków transportu i punktów handlowych.

Bardzo nas cieszy otwarcie naszej najnowszej lokalizacji w Williamsburgu. Mindspace wyznacza nowe trendy w podejściu do przestrzeni biurowych, w których praca jest synonimem dobrostanu i dobrej atmosfery. Williamsburg to idealna lokalizacja do pracy, ponieważ tętni energią i zachwyca różnorodnością. Jest to dzielnica sukcesu, a przy tym tygiel kulturowy, który przyciąga luksusowe marki i niezliczone, ciekawe firmy. Dzięki aurze kreatywności, której naprawdę nie brakuje w okolicy, tworzymy wyjątkową atmosferę, jednocześnie mając w zasięgu ręki wszelkie udogodnienia, najmodniejsze sklepy i restauracje. – powiedział Dan Zakai, dyrektor generalny i współzałożyciel Mindspace.

Wzniesiony przez Rubenstein Partners budynek 25 Kent zajmuje teren wytyczony przez ulice Wythe Avenue i Kent Avenue oraz North 12th i North 13th, bezpośrednio po drugiej stronie drogi od Bushwick Inlet Park, niedawno otwartego miejskiego parku nadbrzeżnego. Jak zawsze, w ofercie Mindspace znajdują się również codzienne wydarzenia lifestyle’owe, angażujące członków Mindspace i pozwalające zadbać zarówno o ciało, jak i ducha, takie jak joga czy promocja zdrowego odżywiania.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments