Nomios Poland sp. z o.o. (Nomios) ogłasza partnerstwo strategiczne z Airlock, zaufanym międzynarodowym dostawcą rozwiązań bezpieczeństwa aplikacji webowych i interfejsów API.

Porozumienie, obowiązujące od 01 lipca 2023 roku, umocni pozycję Nomios Poland jako certyfikowanego Partnera Gold Airlock, co pozwoli spółce na rozwijanie swojej oferty nie tylko na terenie Polski, ale także na rynku europejskim. Pierwsza faza ekspansji obejmie rynki: Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Luksemburga i Włoch.

Nomios Poland może pochwalić się imponującym portfolio nowoczesnych rozwiązań, w tym Usługami Zarządzania Bezpieczeństwem oraz Doradztwa, co czyni spółkę idealnym partnerem w planach międzynarodowej ekspansji Airlock.

Po wielu rozmowach na temat sytuacji rynkowej i naszych wieloletnich doświadczeń z zakresu bezpieczeństwa aplikacji webowych i kontroli dostępu cieszymy się, że Nomios dołączyła do nas jako część naszej strategicznej ekspansji na rynek europejski. Wiedza technologiczna naszych Partnerów, jak i znajomość lokalnego rynku, doskonale współgrają z naszym celem, jakim jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa aplikacji webowych poprzez nasze oferty WAAP, Microgateway, cIAM i 2FA. powiedział Thomas Kohl, Senior Business Development Manager International w Airlock.

Nomios i Airlock kluczowymi graczami na konkurencyjnym rynku

Połączenie sił Nomios i Airlock ma na celu zrewolucjonizować bezpieczeństwo aplikacji webowychw regionie. Partnerzy będą wyposażać Klientów w narzędzia i wiedzę niezbędną do ograniczenia ryzyka związanego z lukami w zabezpieczeniach aplikacji webowych i skutecznej ochrony ich zasobów cyfrowych przed nieautoryzowanym dostępem. Nacisk zostanie położony na zapewnienie solidnej ochrony, skalowalności i niezawodności w celu ochrony krytycznych zasobów cyfrowych i zapewnienia bezprzerwowej pracy.

Doświadczenia technologiczne w naszych kluczowych sektorach biznesowych na rynku lokalnym motywują nas do integracji rozwiązań Airlock z naszym portfolio jako kompleksowego zabezpieczenia aplikacji webowych. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w tej technologii dążymy do dostarczania innowacyjnych, wysokiej jakości i efektywnych kosztowo zabezpieczeń dla największych firm i organizacji na rynkach wielu europejskich krajów, w różnych środowiskach.  powiedział Jacek Wojdal, Prezes Zarządu Nomios Poland.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments