Horror psychologiczny od Bloober Team – The Medium – pojawia się na Nintendo Switch za pośrednictwem usługi w chmurze już dziś – 29 czerwca (15:00 CEST). Z okazji premiery The Medium – Cloud Version gra będzie dostępna z 15% zniżką. Oferta będzie obowiązywać do 6 lipca.

The Medium to innowacyjne i przerażające doświadczenie z gatunku horror. Ten uznany przez krytyków tytuł został stworzony i wydany przez polskie studio Bloober Team. Ukazał się w 2021 roku jako trzecioosobowy horror psychologiczny. W celu rozwiązywania zagadek gracz porusza się w nim między dwoma światami: rzeczywistym i alternatywnym.
29 czerwca The Medium – Cloud Version zostanie wydana po raz pierwszy na konsoli Nintendo Switch, umożliwiając graczom jej cyfrowe pobranie i granie za pomocą technologii strumieniowania w chmurze.

Ostatnio jesteśmy świadkami wzrostu popularności gier w chmurze i cieszy nas, że wybitne gry są teraz wydawane również jako Cloud Version na Nintendo. To zaszczyt dołączyć do tego grona. Jesteśmy podekscytowani, że gracze będą teraz mogli cieszyć się The Medium na Switchu w dowolnym miejscu i czasie. powiedział Piotr Babieno, CEO Bloober Team.

Wydarzenia ukazane w The Medium rozgrywają się w Krakowie, pod koniec lat 90. Wiele z przedstawionych w produkcji miejsc to autentycznie istniejące w rzeczywistości. Gracz śledzi historię Marianny, medium badającego opuszczony Hotel Niwa w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące swojej przeszłości. Marianna jednocześnie eksploruje świat materialny i duchowy, co umożliwia graczom korzystanie z interakcji między nimi do rozwiązywania zagadek opartych na podwójnej rzeczywistości, odblokowywania nowych ścieżek i ożywiania wspomnień z przeszłych wydarzeń.

The Medium to niejednoznaczny, pełen moralnych rozterek świat gry, który zachwyca miłośników horroru psychologicznego na całym świecie. Atmosfera gry została zbudowana na inspiracji twórczością Zdzisława Beksińskiego i niespotykanej podwójnej ścieżce dźwiękowej duetu Arkadiusz Reikowski i Akira Yamaoka.

The Medium – Cloud Version ukaże się w sklepie Nintendo eShop 29 czerwca o godzinie 15:00 czasu CEST w cenie 49,99$. Promocyjna 15% zniżka będzie obowiązywać od dnia premiery do 6 lipca.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments