Notowana na GPW spółka Big Cheese Studio prezentuje pierwsze szczegóły drugiej części gry Cooking Simulator, w której gracz ponownie wcieli się w rolę szefa kuchni i poprowadzi swoją restaurację do kilku gwiazdkowego sukcesu. Po pierwszej bardzo dobrze przyjętej części i jej dodatkach studio wsłuchało się w opinie community i w najnowszej części zaprosi graczy do wybrania opcjonalnego trybu multiplayer. Karta gry jest już dostępna na platformie Steam.

Cooking Simulator to nasz flagowy produkt, który od początku chcieliśmy rozwijać i druga część jest tego naturalnym rezultatem. Pierwsza część obroniła się fotorealistyczną grafiką, bardzo realistyczną fizyką i możliwością zabawy. Zawsze stawiamy na wysoką i oryginalną jakość rozgrywki, która jest naszym priorytetem, ale i wyróżnikiem. Pracujemy nad tym, żeby w drugiej części pokazać więcej i lepiej. Dodatkowym atutem Cooking Simulator 2 będzie nowe, udoskonalone sterowanie i tryb multiplayer, dzięki któremu wszystkie przepisy można będzie przygotowywać wspólnie ze znajomymi. – mówi Łukasz Dębski, CEO Big Cheese Studio.

W Cooking Simulator 2: Better Together można będzie spełnić swoje marzenie o prowadzeniu restauracji i zostaniu najlepszym szefem kuchni w mieście. Przygoda zacznie się od skromnych początków w małej burgerowni, ale z biegiem czasu i nabywania doświadczenia otworzą się drzwi do kariery oraz możliwość powiększania swojego biznesu gastronomicznego.

W wirtualnej kuchni na graczy czekać będą profesjonalne urządzenia, narzędzia, składniki oraz wiele przepisów potrzebnych do przygotowywania i serwowania pysznych posiłków dla różnych gości restauracji. Zadaniem gracza jako szefa kuchni będzie eksperymentowanie i tworzenie dań, które będą spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Równie ważne będzie umiejętne prowadzenie restauracji: sprzątanie, zamawianie produktów oraz śledzenie wzrastającego zainteresowania i prestiżu miejsca.

W grze dostępny będzie także tryb sandbox. To idealna opcja dla osób, które będą chciały spędzić trochę czasu ze znajomymi w otwartej kuchni, gotować bez ograniczeń, tworzyć własne przepisy i rozwijać kulinarne umiejętności w swoim tempie. Nowością będzie także możliwość zaproszenia przyjaciół do swojego mieszkania na wykwintną kolację.

W planach studia na ten rok jest także wydanie Underdose – narracyjnej gry 2D zawierającej elementy zarządzania, survivalu oraz zagadek logicznych, i inspirowanej klimatem Blade Runnera oraz Ghost in The Shell. Karta gry jest już dostępna na platformie Steam.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments