Signify nieustannie powiększa swoje portfolio produktów i rozwiązań, co pozwoliło na osiągnięcie rekordowej liczby zgłoszeń patentowych w 2022 r. Tym samym firma plasuje się w pierwszej dziesiątce europejskich firm, utrzymuje pierwsze miejsce wśród przedsiębiorstw z branży oświetleniowej i awansuje na dwudzieste drugie miejsce na świecie w rankingu Europejskiego Urzędu Patentowego (EPO).

Nasze innowacje przynoszą korzyści zarówno środowisku, jak i społeczeństwu. Pionierskie podejście, którym się kierujemy, pozwoliło nam na stworzenie rozbudowanego portfolio innowacyjnych rozwiązań, które odzwierciedlają nasze zaangażowanie w nieustanny rozwój branży oświetleniowej. Za pomocą szerokiej gamy produktów, systemów i usług, o długiej żywotności, możemy maksymalizować efektywność energetyczną rozwiązań oraz oferować najwyższą jakość dla naszych konsumentów. podkreśla Eric Rondolat, dyrektor generalny Signify.

Zgłoszenia patentowe Signify otwierają nowe możliwości w zakresie zrównoważonych innowacji, w tym energooszczędnych źródeł światła i inteligentnych systemów oświetleniowych dla konsumentów indywidualnych, profesjonalistów i gmin. Zgłoszone w 2022 roku patenty odzwierciedlają długoterminowe zaangażowanie firmy w zrównoważony rozwój na wielu płaszczyznach, takich jak m.in. oświetlenie ogrodnicze stosowane w celu ochrony dostępności żywności, produkcję o obiegu zamkniętym, w tym drukowanie 3D oraz oświetlenie wspierające zdrowie i dobre samopoczucie.

Signify rozszerzył znaczenie swoich innowacji poprzez pionierski program licencjonowania EnabLED. Dzięki programowi aż 1,500 firm może uzyskać dostęp do ponad 5,000 patentów Signify i zastosować przodujące energooszczędne technologie LED we własnych produktach.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments