REDD, firma specjalizująca się w gromadzeniu danych, ogłasza dzisiaj, że zbudowała największą w Europie Środkowej bazę danych o rynku magazynowym. Dlaczego to tak ważne? Tradycyjne metody zbierania danych o rynku nieruchomości już nie wystarczają. – W magazynach to rewolucja na miarę ChatGPT. To już nie jest czas tabelek w Excelu, na które czeka się tydzień – mówią eksperci. REDD zmienia to podejście, oferując dostęp do transparentnych danych niemal w czasie rzeczywistym.

Firmy na rynku magazynowym mierzą się z ogromną konkurencją. Działają na nim zarówno międzynarodowe korporacje, jak i mniejsze polskie i zagraniczne firmy. Dlatego kluczowym czynnikiem przewagi konkurencyjnej staje się technologia oraz dostęp do aktualnych danych, które można uzyskać niemal w czasie rzeczywistym.

Czas, raz na zawsze, pożegnać na tym rynku arkusze kalkulacyjne. REDD jest przyszłością, to rewolucja w sektorze magazynowym na miarę ChatGPT. Jeśli profesjonalnie zajmujesz się nieruchomościami magazynowymi, to REDD przeniesie Twoją pracę na wyższy poziom. Tak jak przy rynku biurowym, tak i przy magazynach zabieramy wszelkie czasochłonne, mechanicznie wykonywane czynności i dajemy czas na zdobywanie nowych klientów oraz na twórcze myślenie o rozwoju firmy.  mówi Tomasz Ogrodzki, CEO REDD Group. Co zmienia baza REDD?

REDD od lat obserwuje rynek magazynowy i zbudował pierwszą, tak dużą bazę danych o magazynach w Europie Środkowej. Dziś to już 17 mld informacji o całym rynku – od nowoczesnych budynków w głównych miastach, po starsze budynki w mniejszych ośrodkach. Dzięki temu dane pozwalają na przedstawienie kompletnego obrazu rynku.

Dane, które kiedyś były mocno ukryte, stają się dostępne i ukazane w przystępnej formie.

Dziś mówimy naszym Klientom, skup się na tym, co umiesz najlepiej, czyli podejmowaniu decyzji. Wiarygodne, zweryfikowane dane dostarczy Ci i Twojej firmie REDD. – mówi Tomasz Olszewski, członek zarządu REDD Group.

REDD daje zespołom analitycznym w agencjach, firmach doradczych, deweloperskich, czy funduszach możliwość skupienia się jedynie na analizie i podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, a nie na żmudnym zbieraniu danych o rynku.

Poszukujący konkretnej powierzchni biurowej może u nas w kilka minut dostać pełny raport z najtrafniejszymi lokalizacjami. Nasze dane są w pełni dostępne dla naszych klientów. To już nie jest czas tabelek w Excelu, na które czeka się tydzień. Dzięki REDD klienci otrzymują w zasadzie działanie w czasie rzeczywistym. tłumaczy Piotr Smagała, Managing Director REDD.

Transparentność i dane. Przyszłość polskiego rynku nieruchomości

Zmieniamy rynek nieruchomości magazynowych w taki sam sposób jak robimy to od lat na rynku biurowym – zwiększamy transparentność i dostarczamy wartościowe informacje. – zaznacza Tomasz Ogrodzki, CEO REDD Group.

Jak dodaje, rynki rozwinięte już od lat mają łatwiejszy dostęp do informacji. Europa Zachodnia, USA, tam jest dużo większa transparentność i nikt nie robi tajemnicy z tego, co się wynajęło, ile metrów, za ile i na ile lat.

Transparentność danych jaką oferuje REDD, prowadzi do ujednolicenia oferty, równania do najlepszych wzorców, podnoszenia jakości oraz rozwoju rynku. Dzięki temu podmioty odbiegające standardem od rynku mają możliwość wyciągania wniosków, co mogą poprawić.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments