23 marca 2023 roku w Warszawie odbędzie się Travel Medicine Conference, której tematami przewodnimi będą profilaktyka i leczenie problemów zdrowotnych osób podróżujących. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie V4+ Airports Association i Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie im. prof. Jana Nielubowicza. Partnerem strategicznym konferencji jest Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję poznać najważniejsze aspekty związane ze zdrowiem pasażerów podczas podróży lotniczych: od samego planowania wyjazdu, odprawę w terminalu, aż po bezpieczny start i lądowanie. Tematami, które zostaną omówione podczas konferencji, będą m.in. profilaktyka i opieka medyczna na polskich lotniskach. Część konferencji poświęcona będzie zagadnieniom związanym z podróżowaniem osób z niepełnosprawnościami.

Program wydarzenia został przygotowany z myślą o służbach medycznych, kadrze zarządzającej, pracownikach portów lotniczych, przedstawicielach linii lotniczych oraz branży turystycznej – czyli wszystkich tych, którzy w swojej codziennej pracy troszczą się o komfort i bezpieczeństwo podróżujących oraz mają z nimi bezpośredni kontakt.
W wydarzeniu zlokalizowanym w Hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów weźmie udział około 150 uczestników, co stanowi doskonałą okazję do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń, a tym samym da możliwość jeszcze efektywniejszej pomocy podróżującym.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments