Innowacje technologiczne od zawsze są obecne w DNA Globalworth i widoczne na wielu obszarach działalności firmy. Inwestor biurowy w Europie Środkowo-Wschodniej, z dumą ogłasza uruchomienie A.I. Jane, przełomowego narzędzia wewnętrznego opartego na sztucznej inteligencji, które wykorzystuje wspomnianą technologię do zrewolucjonizowania codziennej pracy.

Jako pierwszy projekt tego rodzaju w sektorze nieruchomości, A.I. Jane ma na celu udostępnianie potencjału sztucznej inteligencji zespołom pracującym w Globalworth.

Obecne modele sztucznej inteligencji są naprawdę fascynujące i oferują szerokie możliwości ich wykorzystywania w wielu obszarach. W Globalworth podeszliśmy do tego jak zawsze w sposób kreatywny uruchamiając projekt A.I. Jane bazujący na modelu sztucznej inteligencji, który służy nam jako narzędzie m.in. do projektowania wstępnych koncepcji graficznych czy kierunków w projektowaniu materiałów sprzedażowych, layoutów czy brandingu. Chcemy, aby projekt A.I. Jane stał się pomocnym narzędziem dla wielu zespołów Globalworth, zwiększającym wydajność i generującym unikatowe rozwiązania w kluczowych obszarach biznesowych, od marketingu, wynajmu, po projektowanie przestrzeni pracy w biurach. – mówi Paweł Słupski, Marketing & Communications Director w Globalworth Poland.

Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje sposób, w jaki zespoły Globalworth opracowują, testują i generują nowe koncepcje. Nowe narzędzia tworzą wariacje pomysłów, które są szybsze i jeszcze bardziej kreatywne niż kiedykolwiek wcześniej. Celem firmy w zakresie wykorzystania sztucznej inteligencji jest zaoferowanie większej wartości najemcom swoich projektów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments