Za przełomową technologię DataWalk otrzymał nagrodę Technology Disruptor od Ally Financial, największego amerykańskiego banku działającego wyłącznie online i lidera w zakresie finansowania zakupów samochodów.

Podczas pierwszego w historii rozdania nagród Ally Technology Partner Awards, Ally uhonorował pięciu dostawców, którzy wyróżnili się wyjątkową jakością produktów i usług oraz spełniają szereg wyśrubowanych kryteriów, wpisując się w podstawowe wartości i najwyższe standardy Ally. Firmy zostały wyróżnione w czterech kluczowych kategoriach skoncentrowanych wokół usprawniania działalności operacyjnej, bezpieczeństwa i prywatności danych, szybkości wprowadzania na rynek oraz przełomowych innowacji, który to dostawca otrzymał również tytuł partnera technologicznego roku.

DataWalk został uznany za zwycięzcę w kategorii Technology Disruptor za swoje oprogramowanie do wykrywania oszustw i przypadków prania pieniędzy (AML). Oprogramowanie DataWalk umożliwia Ally zmniejszenie ryzyka wystąpienia niewykrytych przestępstw finansowych poprzez identyfikację podejrzanych powiązań i wzorców w dużej ilości odseparowanych danych.

Jesteśmy zaszczyceni, że innowacyjny lider branży, jakim jest Ally, przyznał DataWalk tytuł Technology Disruptor. Jesteśmy też dumni, że departamenty Ally walczące z oszustwami i praniem brudnych pieniędzy osiągnęły wyjątkowe wyniki dzięki unikalnej technologii DataWalk.  powiedział Gabe Gotthard, CEO, DataWalk Inc. 

Aby zostać nominowanym do nagrody, firma musi być dostawcą technologii dla Ally przez co najmniej rok. Zwycięzcy zostali wybrani przez wewnętrzne komisje, które oceniały i głosowały na nominacje zgłaszane przez dostawców.

W tym roku po raz pierwszy przyznaliśmy doroczne nagrody Ally Technology Partner, aby wyróżnić kluczowych dostawców, którzy przyczyniają się do naszego sukcesu i jesteśmy pod wrażeniem ogromnego zainteresowania konkursem. Każdy zwycięzca jest doskonałym przykładem, jak ważne są dla nas niezawodność w działaniu, najwyższa jakość i partnerstwo. Cieszymy się, że mamy ten program nagród i w jego ramach możemy wyróżnić naszych najlepszych kontrahentów. powiedział Sathish Muthukrishnan, Chief Information, Data & Digital Officer w Ally.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments