FoodBandits po udanym 6-tygodniowym projekcie pilotażowym na wybranych stacjach Amic Energy, rozszerza współpracę o kolejne lokalizacje. Start-up oferuje model wirtualnych restauracji, a stacje benzynowe zamienią się w “ghost kitchen” i będą przyrządzać posiłki. To pierwsza tego typu współpraca w Polsce, gdzie stacje staną się restauracjami, a kurierzy będą odbierali z nich gotowe dania i dostarczali do klientów popularnych aplikacji dostaw.

Start-up FoodBandits stworzył innowacyjne koncepty gastronomiczne w postaci wirtualnych restauracji, działające wyłącznie na wynos, wykorzystując istniejącą infrastrukturę do stworzenia tzw. ghost kitchen. We własnej kuchni zlokalizowanej pod Warszawą przygotowują dania w jakości restauracyjnej, a następnie rozsyłają do 7 centrów dystrybucyjnych i dostarczają do punktów partnerskich. Ten model biznesowy daje restauracjom dodatkowe źródło przychodów ze sprzedaży oferty food – tyle że pod markami wirtualnych restauracji.

Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni otwartością Amic na innowacje. Nasz start-up rewolucjonizuje branżę gastronomiczną i cieszę się, że dzięki temu partnerstwu będziemy mogli dotrzeć jeszcze szybciej do klientów w całej Polsce z “kuchennymi rewolucjami” i naszymi daniami. powiedział Co-Founder FoodBandits, Jędrzej Franek.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments