Firma została uznana liderem Magicznego Kwadrantu Gartnera 2022 dla przewodowej i bezprzewodowej infrastruktury LAN przedsiębiorstw. Huawei jako jedyny dostawca spoza Ameryki Północnej znalazł się w kwadrancie liderów.

Wyróżnienie jest nie tylko kamieniem milowym dla firmy, ale także kolejnym dowodem na globalne uznanie pełnego asortymentu ofert sieciowych, ocenił Huawei. Szeroka gama rozwiązań Huawei obejmuje rozwiązanie CloudCampus 3.0, przełączniki z serii CloudEngine, punkty dostępowe Wi-Fi AirEngine oraz platformę do automatycznego i inteligentnego zarządzania siecią iMaster NCE. Jako dostawca na globalnym rynku infrastruktury przewodowej i bezprzewodowej sieci LAN dla przedsiębiorstw, Huawei oferuje całościowy zestaw przewodowej i bezprzewodowej infrastruktury sieci LAN dla firm.

Polecane produkty obejmują kompleksowe rozwiązanie CloudCampus w sieciach LAN, WLAN i WAN, bogate w funkcje przełączniki z serii CloudEngine, wielokrotnie nagradzane punkty dostępowe AirEngine Wi-Fi oraz sprawdzoną w praktyce automatyczną i inteligentną platformę zarządzania siecią iMaster NCE. Zarówno produkty jak i rozwiązania od Huawei służą milionom klientów na całym świecie w różnych branżach, zdobywając przy tym wysokie uznanie.

Firma pozostaje zaangażowana w globalny rynek korporacyjny i stale wprowadza innowacje, aby wyznaczać standardy dla sieci korporacyjnych pod względem uproszczonej architektury sieciowej, najlepszej w swojej klasie konstrukcji sprzętu, elastycznego dostarczania oprogramowania i modeli biznesowych.

Huawei upraszcza architekturę sieci kampusowej z trzech do dwóch warstw dzięki rozwiązaniu składającemu się z centralnego przełącznika i jednostek zdalnych (RU). Pamiętając o innowacjach sprzętowych, firma zaprezentowała inteligentne anteny Wi-Fi 6 trzeciej generacji oraz szereg zupełnie nowych przełączników CloudEngine i punktów dostępowych AirEngine.

W zakresie innowacji w oprogramowaniu, Huawei wyróżnia się potężną, automatyczną i inteligentną platformą zarządzania siecią iMaster NCE, która stanowi podstawę pierwszej w branży autonomicznej sieci L3 dla kampusów. Natomiast w zakresie nowoczesnych modeli biznesowych, Huawei wyróżnia się na tle innych dostawców, wprowadzając model platformy zarządzania chmurą z możliwością dzierżawy i sprzedaży, a także elastyczne opcje wdrażania, w tym lokalnie, chmurę publiczną Huawei i chmurę należącą do MSP.

Do tej pory oferta sieci kampusowych Huawei była powszechnie wykorzystywana przez klientów w ponad 170 krajach i regionach w różnych sektorach, takich jak usługi publiczne, edukacja, opieka zdrowotna, produkcja, finanse i energetyka, pomagając im zbudować solidną cyfrową podstawę dla cyfrowej transformacji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments